Jak Szpiegować Wiadomości Whatsapp

Opis: WhatsApp całkowicie zmienił sposób w jaki się komunikujemy. Jednakże, dla rodziców i pracodawców, ta zwiększona komunikacja może być martwiąca. Dzieci mogą uzyskać dostęp do nieodpowiednich materiałów i kontaktować się z ludźmi którzy mogą wykorzystać ich niewinność, pracownicy zaś mogą marnować czas na niechciane rzeczy podczas gdy ty wciąż płacisz im za czas pracy. Zobaczmy trzy najlepsze Aplikacje Szpiegowskie na iPhone’a i Androida które mogę efektywnie pozbyć się takich problemów.

zawartości strony

3 Najlepsze Aplikacje Szpiegowskie na iPhone’a i Androida

Jak Szpiegować Wiadomości Whatsapp

W dzisiejszym świecie, WhatsApp gra wielką rolę w tym, jak ludzie się komunikują, oferując niezawodne i wydajne medium którego użytkownicy mogą używać aby wysyłać wiadomości, video i zdjęcia z prędkością światła, a także wykonywać połączenia VoIP. Wraz ze zwiększającą się popularnością pojawiają się jednak pewne ryzyka. Dzieci spędzają coraz i coraz więcej czasu na smartfonach, wystawiając się na ryzyko cyberdręczycielstwa, przeglądając nieodpowiednie rzeczy przez WhatsApp, oraz inne ryzyka czyhające po zakątkach Internetu.

Dla pracowników, WhatsApp stał się grzechem w miejscu pracy, oferując im możliwość marnowania czasu podczas pracy. Jeszcze gorszą rzeczą jest fakt, że WhatsApp może być używany do wysyłania tajnych informacji firmy i własności intelektualnej do konkurencji, tworząc ryzyko finansowe dla firmy. Z tymi wszystkimi groźnymi ryzykami, stało się pilną koniecznością mieć możliwość śledzenia aktywności WhatsApp na urządzeniach członków rodziny i pracowników.

Na szczęście, na rynku istnieje kilka aplikacji które pomogą z problemem i pozwolą śledzić używanie WhatsAppa na iPhone’ach i smartfonach Android twoich dzieci i pracowników.

Stworzyliśmy listę trzech najlepszych aplikacji na rynku, których możesz używać aby szpiegować wiadomości WhatsApp na telefonach iPhone i Android. Te aplikacje reprezentują najnowszą technologię w branży śledzącej, a dzięki ich niedrogim planom, możesz mieć dostęp nie tylko do wiadomości WhatsApp celu, ale także do ich połączeń, historii przeglądania, lokalizacji, między innymi niesamowitymi funkcjami oferowanymi przez te aplikacje.

1. mSpy

Co to jest?

Na pierwszym miejscu naszej listy znalazło się mSpy, niesamowita aplikacja dająca ci funkcję zdalnego śledzenia aktywności WhatsApp na urządzeniu docelowym dzięki aplikacji kontroli rodzicielskiej mSpy. Jest to wygodna i niezawodna opcja szpiegowania WhatsApp, ułatwiająca ekstremalnie przeglądanie rozmów, wiadomości i plików mediowych wymienionych przez aplikację.

Funkcje mSpy

Przez mSpy, użytkownik ma możliwość monitorowania telefonu dziecka aby zobaczyć co robi ono na mediach społecznościowych, z kim rozmawia, a nawet śledzić obecną lokalizację. mSpy można zakupić w dwóch wersjach, Premium oraz Basic. Poniżej zebraliśmy listę kluczowych funkcji wersji Premium.

1. Śledzenie WhatsApp – Dzięki funkcji śledzenia WhatsApp w mSpy możesz monitorować każde połączenie wykonane lub odebrane przez WhatsApp, które będzie widoczne w panelu kontrolnym mSpy. Aplikacja czyni przeglądanie wiadomości wysłanych i odebranych przez WhatsApp wygodnym, wraz z danymi czasowymi oraz szczegółowymi danymi odbiorcy. Na urządzeniach z rootem, użytkownicy mają także dostep do wszystkich plików multimedialnych wysłanych przez WhatsApp. Dodatkowo, śledzenie WhatsApp w mSpy umożliwia także monitoring Snapchata, Facebooka i innych aplikacji innych niż WhatsApp.

2. Śledzenie lokalizacji – mSpy ma możliwość podawania lokalizacji dziecka w czasie rzeczywistym, wysyłając ci szczegółowe podsumowanie miejsc odwiedzonych przez twoje dziecko w ciągu dnia.

3. SMS – To oprogramowanie pozwala na czytanie SMSów wysłanych i otrzymanych przez dziecko, dając nawet dostęp do usuniętych wiadomości.

4. Szczegółowa historia połączeń – Dzięki mSpy, możesz się dowiedzieć z kim rozmawia twoje dziecko rozmawia przez telefon. Możesz nawet poznać datę, czas i czas trwania połączenia.

5. Zdjęcia i wideo – mSpy daje ci możliwość przeglądania wszystkich zdjęć i wideo przechowywanych na telefonie dziecka.

6. Keylogger – Funkcja keylogger rejestruje wszystkie przyciski wciśnięte na urządzeniu Android, dając ci informacje o frazach wyszukiwani i wiadomościach wysyłanych przez dziecko na urządzeniu.

7. Niewidoczność – mSpy jest niewykrywalne przez dziecko na telefonie, i będzie dostępny tylko jeżeli wybierzesz opcję „Chcę zachować ikonę” podczas instalacji.

Przed zakupem oprogramowania, musisz wiedzieć, że koniecznym jest mieć fizyczny dostęp do urządzenia na którym chcesz zainstalować oprogramowanie mSpy. Bez tego nie możesz śledzić aktywności dziecka na telefonie. Rooting nie jest konieczny do instalacji aplikacji, ale staje się ważny dla monitorowania użytku WhatsApp albo Facebook Messenger.

Cena

mSpy jest dostępny w kilku atrakcyjnych opcjach subskrypcji, gdzie możesz zdecydować się na paczkę Premium za jedynie $149.99 za licencję 12-miesięczną, podczas gdy plan Basic może być zakupiony w cenie $74.99 za licencję 12-miesięczną. Wypróbuj ofertę demo już dzisiaj, i oczekuj atrakcyjnych zniżek w okresie świątecznym aby uzyskać najlepszą cenę za mSpy!

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę mSpy

2. Hoverwatch

Co to jest?

Na miejscu drugim mamy Hoverwatch, najpopularniejsze oprogramowanie śledzenia telefonu na rynku, które rozwiąże wszystkie twoje problemy z monitoringiem WhatsApp na lata. Hoverwatch posiada wbudowane śledzenie WhatsAppa, który może być zainstalowany w tajemnicy na urządzeniu docelowym aby szpiegować użycie wiadomości WhatsApp, pliki audio i wideo wymienione za pomocą usługi, oraz połączenia wykonane przez funkcję rozmów głosowych WhatsApp. Poniżej znajdziesz kompleksową listę najnowszych funkcji oferowanych w wersji Premium Hoverwatch.

Funkcje Hoverwatch

1. Śledzenie wiadomości WhatsApp – Dzięki tej funkcji śledzącej, masz możliwość dostępu do wszystkich plików i wiadomości wymienionych za pośrednictwem WhatsApp, wraz ze szczegółowym podsumowaniem czasu i daty wysłania lub odebrania wiadomości. Dodatkowo, Hoverwatch pozwala na przeglądanie wszystkich obrazów i plikó wideo wysyłanych i odbieranych przez WhatsApp, oraz daje opcję nagrywania rozmów VoIP przeprowadzonych za pośrednictwem aplikacji.

2. Pozostań niewidoczny – Hoverwatch pozostaje całkowicie niewidoczny dla użytkownika urządzenia, i nie ma tu różnicy, czy użytkownik jest zaawansowany technologicznie, ponieważ Hoverwatch pozostaje całkowicie niewykrywalny nawet przed najbardziej doświadczonym użytkownikiem.

3. Monitorowanie wiadomości i połączeń – Hoverwatch posiada wbudowaną funkcję śledzenia wiadomości i połączeń, która rejestruje wszystkie wychodzące i przychodzące połączenia, oraz pozwala ci przeglądać wszystkie wiadomości SMS i MMS wysłane i odebrane za pomocą monitorowanego urządzenia.

4. Geo-lokalizacja – Dzięki Hoverwatch, możesz określić i podglądać z dokładnością lokalizację śledzonego urządzenia. Możesz mieć dostęp do lokalizacji w czasie rzeczywistym, oraz do zebranych danych historii lokalizacji urządzenia.

5. Keylogger – Potężny Hoverwatch posiada także wbudowany keylogger który pozwala ci zobaczyć szczegółowy zapis wszystkich przycisków wciśniętych przez właściciela urządzenia, dając ci dostęp do haseł, wiadomości i wielu innych rzeczy.

6. Śledź listę zadań – Aplikacja rejestruje wszystkie notatki i zadania zapisane przez użytkownika w kalendarzu śledzonego urządzenia, w tym spotkania, przypominanie oraz rozkłady.

7. Historia przeglądania – Dzięki tej interesującej funkcji, aplikacja zapisuje całą historię stron internetowych odwiedzonych przez właściciela monitorowanego urządzenia.

Cena

Hoverwatch jest niesamowicie popularną aplikacją, która została zainstalowana przez ponad 12 milionów użytkowników z całego świata i jest dostępna w dwóch planach, Personal oraz Family. Plan Personal pozwala na monitoring jednego urządzenia w cenie $8.33 miesięcznie, lub jedynie $99.95 za 12 miesięcy, podczas gdy plan Family pozwala na monitoring do 5 urządzeń w atrakcyjnej cenie licencji 12-miesięcznej wynoszącej jedynie $199.95.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę Hoverwatch

3. FlexiSpy

Co to jest?

W miejscu 3, mamy FlexiSpy, aplikację spełniającą wszystkie twoje potrzeby śledzenia WhatsApp jeżeli chcesz uważać na telefony komórkowe twoich pracowników, dzieci, albo partnera. Aby śledzić aktywność WhatsApp na urządzeniu, musisz zainstalować FlexiSpy na kompatybilnym, zrootowany urządzeniu Anrdoid lub iPhone i voilla, teraz masz dostęp do danych śledzenia na swoim portalu użytkownika lub aplikacji Flexispy.

Śledzenie WhatsApp oferowane przez FlexiSpy jest elastyczne i daje ci możliwość monitorowania wszystkich przychodzących i wychodzących z docelowego urządzenia wiadomości, oraz plików multimediów i emotikon, nawet jeżeli te wiadomości i pliki są następnie usunięte z telefonu. W dodatku, możesz także rejestrować połączenia wykonane z użyciem WhatsAppa na urządzeniu docelowym, pomimo ochrony szyfrowania end-to-end. Oto niektóre z niesamowitych funkcjo oferowanych przez wersję Extreme FlexiSpy.

Funkcie FlexiSpy

1. Śledzenie usług komunikacyjnych – FlexiSpy jest kompleksową aplikacją monitorująca WhatsApp na Androida i iPhone, która pozwala na przeglądanie wszystkich wiadomości WhatsApp wraz ze szczegółami daty i czasów, obrazków profilowych wszystkich kontaktów na koncie WhatsApp docelowego telefonu, a także zdjęcia, wideo i pliki audio wymienione za pośrednictwem aplikacji. One wszystkie są dostępne przez portal FlexiSpy albo aplikację mobilną.

2. Wsparcie dla Android Nougat – FlexiSpy posiada cały szereg ulepszeń i uaktualnień funkcji w pełni kompatybilnych z Android Nougat 7.1.1, pozwalając ci na otrzymanie jak największej wartości za twoje pieniądze.

3. Przechwytywanie połączeń – Ta aplikacja posiada unikatową funkcję, pozwalającą ci na podsłuchiwanie i nagrywanie połączeń na docelowym urządzeniu w czasie rzeczywistym.

4. Kontrola mikrofonu – Dzieki FlexiSpy, możesz zdalnie włączyć mikrofon docelowego telefonu w celu podsłuchania rozmów mających miejsce w okolicy urządzenia, nawet jeżeli telefon nie jest w danym momencie używany.

5. Śledzenie telefonu – Jeżeli jesteś zmartwiony o to, gdzie są twoje dzieci czy partner w ciągu dnia, włącz najnowocześniejszy system śledzenia GPS w FlexiSpy aby poznać ich dokładną lokalizację w czasie rzeczywistym. Otrzymasz nawet szczegółowy raport o miejscach odwiedzonych przez nich w ciągu dnia.

6. Zdalne śledzenie – FlexiSpy posiada cały arsenał funkcji zdalnego śledzenia, dający ci opcję robienia zdjęć i nagrywania filmików za pomocą aparatu docelowego telefonu, bez wiedzy użytkownika. Możesz nawet zrestartować urządzenie zdalnie i sprawdzić status baterii, wszystko z poziomu aplikacji.

7. Dostęp do przechowywanych mediów – Zobacz wideo i zdjęcia przechowywane na docelowym urządzeniu, nawet jeżeli zostały dodane przed instalacją FlexiSpy na urządzeniu. Dodatkowa funkcjonalność pozwala ci podglądać nagrania na urządzeniu w czasie rzeczywistym, bez wiedzy użytkownika.

Ceny

Wersja Premium FlexiSpy, z szeregiem zróżnicowanych funkcji, kosztuje $99 w planie kwartalnym, podczas gdy plan 12-miesięczny kosztuje zaledwie $149. Jeżeli masz bardziej wymagające potrzeby, najlepsza wartość uzyskasz z wersji Extreme, która łączy możliwości wersji Premium, ale także pozwala podsłuchiwać rozmowy, kontrolować aparat i mikrofon, oraz inne rzeczy. Wersja Extreme kosztuje $199 za kwartał, oraz może być zakupiona w licencji 12-miesięcznej za $349.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę FlexiSpy

Konkluzja

W dzisiejszym świece z coraz większą ilością połączeń, ludzie używają WhatsAppa do bezproblemowej wymiany informacji, z niesamowitymi prędkościami. Wzrost urządzeń typu smartfon odsłonił nasze rodziny i dzieci na wcześniej nieistniejące ryzyka, i jako rodzice i małżonkowie jest naszym obowiązkiem chronić ich rpzed tymi zagrożeniami.

Na szczęście, świat technologiczny dostarczył także aplikacje takie jak mSpy, Hoverwatch czy FlexiSpy, które są zaprojektowane precyzyjnie w celu zapewnienia, że dzieci i pracownicy używają swoich smartfonów i wolności poprawnie. Potężne i elastyczne możliwości spełnią wszystkie twoje potrzeby śledzenia, a dzięki niedrogim planom, na pewno dadzą ci odpowiednią wartość w zamian za twoje pieniądze. Zakup więc swój własny plan już dzisiaj, i daj swojej rodzinie światłą przyszłość na którą zasługują.