Recenzja mSpy

Przeznaczony głównie dla rodziców i pracodawców, aplikacja mSpy stała się faworytem tego segmentu rynku od kiedy po raz pierwszy została wydana w roku 2011. Z ponad milionem użytkowników na całym świecie, spełnia każdą swoją obietnicę. Przejrzyjmy szczegółową i bezstronną recenzję mSpy aby pomóc ci w decyzji zakupu.

mSpy

Jeżeli jesteś stałym czytelnikiem tej strony, wiesz, że testujemy wszystkie produkty osobiście. Jest to jedyny sposób na zdobycie dobrego rozeznania w charakterystyce oprogramowania. Tym razem, wzięliśmy na warsztat kolejną popularną aplikację szpiegowską, o nazwie mSpy.

Należy zrozumieć co czyni mSpy tak niezawodnym produktem, w czym może pomóc i dlaczego jest jedną z najpopularniejszych aplikacji w tym segmencie.

mSpy sprzedawało się dobrze na rynku od czasu wydania w 2011. Przez lata przeszło wiele ulepszeń. Jako, że jest to doświadczony i wydajny produkt, otrzymujesz także nienaganną obsługę klienta w przypadku inwestycji w zakup.

Co więcej, w ostatnich czasach pojawiły się na rynku śledzenia telefonów dość poważne zmiany. Stealthgenie został zakazany z powodów prawnych, a inne popularne oprogramowanie, MobileSpy, nie jest już idealną aplikacją szpiegowską, ponieważ nie da się już go ukryć przed użytkownikiem. Te wydarzenia wpłynęły pozytywnie na sprzedaż produktów takich jak mSpy, FlexiSpy, czy Hoverwatch.

Z ponad milionem użytkowników z całego świata, mSpy ma całkiem dobrą historię oferowania najlepszego możliwego oprogramowania szpiegującego tablety i telefony na rynku. Aplikacja stała się liderem rynku wraz z czasem, znajdując się bardzo blisko FlexiSpy w naszych rankingach. Mimo, że oba produkty mają wiele podobnych funkcji, niektóre różnice są warte zauważenia. Podczas gdy mSpy wyprzedza FlexiSpy w przedziale cenowym, ten drugi oferuje podsłuchiwanie połączeń, nagrywanie w tle, oraz kilka innych funkcji dających mu przewagę.

zawartości strony

Kompatybilność

Aplikacja szpiegowska mSpy, została opracowana z myślą o większości nowoczesnych urządzeń mobilnych. Podczas gdy developerzy oryginalnie myśleli tylko o telefonach komórkowych, zwiększyli zakres urządzeń do tabletów oraz różnych innych modeli telefonów wraz z czasem.

mSpy jest teraz dostępne na wszystkie urządzenia Android i Apple, w tym iPad oraz iPad Touch. Działa na wszystkich urządzeniach mobilnych z dostępem do Internetu. Obecnie mSpy można używać na:

  • Wszystkich urządzeniach mobilnych android i tabletach
  • Wszystkich urządzeniach Apple, w tym iPhone, iPod oraz iPad

Warto zauważyć, zawsze należy skonsultować się z oficjalną stroną mSpy aby uzyskać najnowsze aktualności i informacje związane z wersją. Strona oferuje nawet użyteczną listę urządzeń obecnie wspieranych przez oprogramowanie, wypisanych według producenta i modelu.

Nie jesteś pewien swojego telefonu? Sprawdź kompatybilność

Co więcej, mSpy oferuje także wersję aplikacji bez jailbreaka, ale z innym zestawem funkcji.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę mSpy

Przejrzyjmy funkcje tego wydajnego i niezawodnego oprogramowania śledzącego telefony komórkowe:

Funkcje mSpy:

Lepsze monitorowanie telefonu

W ofercie mSpy są standardowe funkcje monitorowania telefonu oferowane przez podobne produkty, w tym monitorowanie wiadomości SMS, raporty historii przeglądania, śledzenie GPS, logi połączeń głosowych, e-maile i więcej. Jednakże, wszystkie z nich to podstawowe wymagania podobnych programów. mSpy idzie o krok dalej i oferuje zaawansowane funkcje monitoringu, oddzielające go od konkurencji.

Niektóre z tych zaawansowanych funkcji to:

Geo-Fencing

Wysoce ceniona przez rodziców i pracodawców, funkcja geo-fencing w mSpy pozwala na ustalenie granic dla użytkownika telefonu, z pomocą Google Maps. Otrzymasz natychmiastowe powiadomienie kiedy tylko użytkownik opuszcza lub wchodzi do stref oznaczonych przez ciebie.

Te powiadomienia mogą być wysłane przez e-mail, lub po prostu pojawić się na kokpicie mSpy online. Możesz także przejrzeć logi które szczegółowo opisują ruchy docelowego telefonu w dowolnym okresie. Jest to bardzo przyjazna funkcja, ponieważ można ją prosto skonfigurować w kilka sekund.

Powiadomienia i system śledzenia działają bardzo dobrze i są jedną z najlepszych funkcji dla pracodawców i rodziców.

Blokowanie połączeń

Używając funkcji blokowania połączeń w mSpy pozwala stworzyć listę numerów telefonów co do których nie chcesz, żeby kontaktowały się z docelowym użytkownikiem. Jest to idealna funkcja dla rodziców którzy chcą ograniczyć kontakt dzieci z podejrzanymi przyjaciółmi.

Blokowanie aplikacji

Możesz wybrać aplikacje do zablokowania na docelowym urządzeniu i całkowicie powstrzymać ich użycie, zamiast konieczności monitorowania wiadomości i aktywności w tych aplikacjach.

Dodatkowo, możesz całkowicie zablokować użycie internetu na urządzeniu, ograniczając telefon do odbierania i wykonywania połączeń.

Blokowanie stron internetowych

Zgodnie z nazwą, ta funkcja mSpy pozwala na blokowanie dostępu do stron internetowych. Możesz zablokować te strony całkowicie, albo pozwolić na używanie ich w pewnych godzinach dnia. Jak wiele innych funkcji mSpy, ta także jest bardzo użyteczna dla rodziców i pracodawców. Nie chcesz, żeby twój personel marnował czas przeglądając strony w internecie, kiedy powinni być zajęci pracą. Dzięki temu, ta funkcja mSpy może mieć bezpośredni wpływ na produktywność firmy!

Prosty monitoring usług komunikacyjnych

Developerzy mSpy pracowali ciężko aby zaoferować kompleksową listę stron społecznościowych oraz usług typu messenger i chat które mogą być skutecznie monitorowane z pomocą tego produktu. Te usługi to popularne wśród młodszego pokolenia środki i żadne oprogramowanie nie byłoby kompletne jeżeli nie potrafiłoby monitorować któregokolwiek z nich. Ekipa mSpy wciąż dodaje więcej usług i platform do tej listy.

Niektóre z popularnych usług pokrytych przez tę funkcję to:

Facebook Messenger, Whatsapp, Twitter, Instagram, Telegram, Skype, iMessage (iPad i iPhone), Viber, SnapChat oraz Line.

Jak wspomniano wcześniej, zawsze musisz sprawdzić usługi które chcesz monitorować przed zakupem podobnej aplikacji.

mSpy dodał nawet funkcje szpiegowania Tindera, pozwalając użytkownikom na monitorowanie aktywności Tinder na docelowym urządzeniu.

Poziom monitorowania tych platform jest potężny. Nie tylko otrzymujesz dostep do zawartości wiadomości, możesz przejrzeć nawet pliki media, w tym wideo i zdjęcia (zarówno wysłane jak i odebrane).

Jeżeli celem zakupu aplikacji jest kompleksowe monitorowanie dzieci, na rynku nie ma nic lepszego niż mSpy.

Monitorowanie punktów wi-fi

Ta funkcja mSpy mówi ci, kiedy docelowe urządzenie połączyło się z siecią wifi, pozwalając na śledzenie nawet przy wyłączonym GPS czy danych komórkowych.

Otrzymujesz listę czasów i szczegółów tych połączeń. Co więcej, możesz nawet zdalnie ograniczyć dostęp docelowego telefonu do publicznych hotspotów wifi.

Warto zaważyć, pracownicy używający publicznych hotspotów na służbowym urządzeniu mogą stworzyć ryzyko utraty informacji firmowych. Mogą nawet wprowadzić swoje informacje osobiste, w tym loginy i hasła bankowe, tworząc ryzyko.

Keylogger

Oryginalna funkcja mSpy, rejestruje każde wciśnięcie przycisku na docelowym urządzeniu. W rezultacie, możesz zobaczyć wszystko co zostało na nim wpisane, od wiadomości, przez linki, e-maile, aż do danych logowania i haseł. Jest to niesamowita funkcja, ale póki co jest dostępna tylko na urządzenia android.

Funkcje zarządzania docelowym urządzeniem

mSpy posiada wiele funkcji które upraszczają zarządzanie docelowym urządzeniem. Jedna z funkcji pozwala ci dostosować sposób otrzymywania raportów.

Na przykład, możesz ustawić rzeczy w ten sposób, żeby raporty były wysyłane tylko na interfejs kokpitu online. Możesz także wysyłać je na serwer mSpy tylko kiedy docelowe urządzenie jest połączone z siecią Wi-Fi.

Używając tych ustawień zrządzania, możesz uzyskać lepszą kontrolę nad urządzeniem i zapobiec zużywaniu danych komórkowych przez wysyłanie raportów i logów. Mimo tego, że nie jest to duży problem, ponieważ paczki danych są zazwyczaj bardzo małe i niezauważalne, może się to okazać problematyczne kiedy paczka składa się z plików wideo albo zdjęć.

Raporty mogą być dalej ustawiane i kontrolowane poprzez ustawienie ograniczeń czasowych generowania i wysyłania raportów na serwer mSpy. Podczas gdy czasem potrzebujesz raportu w każdej minucie, w innych przypadkach raport raz dziennie wystarcza.

Program mSpy może być automatycznie aktualizowany na docelowym urządzeniu, bez konieczności uzyskania ponownego fizycznego dostępu do docelowego urządzenia.

Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa

Oprogramowanie mSpy pozwala ci na takie rzeczy jak czyszczenie danych czy blokowanie telefonu zdalnie. Możesz także otrzymywać powiadomienia przy każdym przypadku zmiany karty SIM w urządzeniu docelowym. Wszystkie aplikacje mogą być kontrolowane przez panel kontrolny mSpy online. Jego interfejs jest bardzo wygodny i prosty w zrozumieniu.

Raporty

Wydajne, skuteczne raporty są bardzo silnym argumentem odróżniającym mSpy od innych, podobnych produktów na rynku. Możesz dostosować te raporty do swoich potrzeb w dużym zakresie, zobaczyć co cię interesuje.

Te raporty i ich częstotliwość mogą być personalizowanie. Co więcej, raportowanie jest wysoce intuicyjne i proste do skonfigurowania. Dodatkowo, raporty mogą być pobrane w kilku różnych formatach.

Takie wydajne i unikatowe zarządzanie danymi i raportowania jest idealnym narzędziem dla małej firmy, pozwalającym skutecznie monitorować urządzenia pracowników.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę mSpy

Monitorowanie bez jailbreaku

W dzisiejszych czasach, możesz używać mSpy w nieco inny sposób aby szpiegować iPhone’y bez konieczności jailbreaku. Usługa działa nie tylko na iPhone, ale na wszystkich kompatybilnych urządzeniach Apple.

Warto zauważyć, że nie powinno się mylić tego z normalnym oprogramowaniem śledzącym, jako iż działa na zupełnie innej zasadzie i ma ograniczone funkcje.

Jailbreaking znika, ponieważ czasem nie jest możliwym uzyskać docelowe urządzenie fizycznie, aby pobrać i zainstalować oprogramowanie.

Ta usługa mSpy działa w sposób dostępu do dostępnego backupu konta iCloud użytkownika telefonu, i raportuje o zmianach jego stanu, regularnie. Aby używać tej wersji mSpy, trzeba znać Apple ID oraz hasło użytkownika, a jego urządzenie Apple musi przeprowadzać automatyczne backupy danych do iCloud. Zmiana tego ustawienia jest dość prosta jeżeli jeszcze nie zostało ustawione przez samego użytkownika.

Warto zauważyć, że ta wersja mSpy może nie być idealna we wszystkich sytuacjach, jako iż wymaga Apple ID oraz hasła użytkownika. Może jednak być pomocna jeżeli nie możesz przeprowadzić jailbreaka docelowego urządzenia.

Po ustawieniu, ta wersja mSpy rozpoczyna pracę niewidocznie, bez powiadamiania centrum backupów iCloud.

Musisz tylko zalogować się używając danych użytkownika i przeglądać raporty online. Możesz nie być w stanie przeglądać aktywności na urządzeniu w czasie rzeczywistym, ponieważ będziesz miał tylko dostęp do zmian na koncie backup. Jednakże, możesz zmienić częstotliwość tych backupów przez zmianę ustawień w interfejsie iCloud.

Jako, że nie ma żadnego oprogramowania zainstalowanego na docelowym urządzeniu, raporty są ograniczone w porównaniu do zwykłej wersji. Niezależnie od tego, wciąż będziesz w stanie przeglądać SMSy (i ich zawartość), historię przeglądania, kontakty, notatki, wydarzenia, lokalizację i logi połączeń (wraz z czasami i numerami telefonu).

Mimo, że funkcjonuje dość ograniczony monitoring aplikacji chatowych, wciąż będziesz mógł monitorować użycie Whatsapp, Line, Skype oraz Facebook.

Podsumowując, mSpy w wersji Jailbreak-free może być świetnym rozwiązaniem dla ludzi którzy nie mogą przeprowadzić jailbreaka. Jednakże, pełna wersja jest o wiele potężniejsza i bardziej elastyczna.

Aby zobaczyćpełną listęfunkcji, odwiedź oficjalną stronę internetową mSpy.

Inne rzeczy, które czynią mSpy unikatowym

Przejrzyjmy inne aspekty i funkcje które sprawiają, że mSpy jest inne od reszty.

Nienagnane wsparcie

mSpy daje ci opcję zakupienia paczki wsparcia premium w cenie $29.95. Ten produkt jest przeznaczony dla początkujących którzy mają problemy z instalacją oprogramowania. Zakup tej paczki nie jest obowiązkowy.

Przy zakupie, otrzymasz pomoc od ekipy mSpy co do przeprowadzania jailbreaku iPhone i/lub rootowania Androida, oraz kompleksowa asystę z instalacją oprogramowania.

Oprócz tej paczki, zawsze możesz szukać pomocy obsługi klienta mSpy przez e-mail, telefon albo e-mail. Oferują także demo które wprowadza cię we wszystkie funkcje i raporty oprogramowania.

Oficjalna strona mSpy jest bardzo dobrze zorganizowana i zaprojektowana, w przeciwieństwie do konkurencji. Strona zakupu prosto wyjaśnia wszystkie funkcje jakie otrzymujesz w zamian za swoje pieniądze.

Gwarancja

Każdy zakup mSpy posiada 10-dniowe prawo do pełnego zwrotu. Oznacza to, że otrzymasz pełen zwrot pieniędzy, jeżeli nie jesteś zadowolony z produktu. mSpy jest jedną z niewielu marek, które nie tylko obiecuje takie rzeczy, ale naprawdę je przeprowadza, bezproblemowo.

Ceny mSpy

mSpy obecnie oferuje dwa podstawowe pakiety. Oprócz tych dwóch, możesz także zakupić pakiet rodzinny albo combo, które są w zasadzie innymi wersjami głównych pakietów.

mSpy Basic

Wersja Basic mSpy posiada szeroki zakres funkcji śledzących, w tym tych oczekiwanych od każdego skutecznego oprogramowania śledzącego, jak na przykład raporty SMSów, historia przeglądania, logi połączeń głosowych, śledzenie GPRS, itd. Funkcjonują trzy różne opcje cenowe:

  • Basic plan 1-miesięczny – $29.99
  • Basic plan 3-miesięczny – $59.99
  • Basic plan 12-miesięczny – $99.99

mSpy Premium

Ta wersja mSpy oferuje więcej zaawansowanych funkcji. Oto jej ceny:

  • Premium plan 1-miesięczny – $69.99
  • Premium plan 3-miesięczny – $119.99
  • Premium plan 12-miesięczny – $199.99

mSpy Family

Oprócz tych dwóch, możesz także wybrać pakiet mSpy Family, w którym możesz monitorować do 3 różnych urządzeń, oszczędzając 20% względem oryginalnej ceny. Oto jego cennik:

  • Family plan 6-miesięczny – $359.97
  • Family plan 12-miesięczny – $479.97

Możesz nawet wybrać combo telefon+komputer, pozwalające na monitoring obu w atrakcyjnej cenie $84.99 miesięcznie.

Proszę odwiedzić oficjalną stronę mSpy aby dowiedzieć się o najnowszych cenach i ofertach.

Ludzie stojący za mSpy

mSpy jest sprzedawane przez renomowaną firmę o nazwie MTechnology Ltd, która posiada biura w USA oraz Wielkiej Brytanii. Wkładają wiele wysiłku w zapewnienie bezproblemowej operacji mSpy oraz oferowanie nienagannej obsługi klienta. Ich wsparcie telefoniczne, gwarancja zwrotu pieniędzy oraz wsparcie dna wielu metod płatności pokazuje, że mają pełną wiarę w swój produkt.

W przeciwieństwie do tego, w co mogą uwierzyć niektórzy, nie ma czegoś takiego jak oszustwo mSpy! To tylko sztuczka marketingowa używana przez ludzi!

Końcowy werdykt

Końcowy werdykt jest następujący: czy powinieneś używać mSpy, czy nie, to zależy od ciebie! Musisz wziąć pod uwagę czego chcesz od aplikacji szpiegującej telefon.

Ogólnie, póki nie wymagasz podsłuchiwania rozmów na żywo czy nagrywania otoczenia, mSpy jest świetną aplikacją. Alternatywnie, możesz spojrzeć także na FlexiSpy i Hoverwatch.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę mSpy
Summary
Review Date
Reviewed Item
mSpy
Author Rating
51star1star1star1star1star