3 Najlepsze Aplikacje Typu Keylogger na Androida

W dzisiejszym, połączonym świecie, smartfony zapewniają pewne i niesamowivcie szybkie narzędiza komunikacji, których może używać każdy. Ale ze zwiększającą się liczbą połączeń, rośnie ryzyko zagrozeń bezpieczeństwa twojej rodziny, oraz strat finansowych dla twojej firmy przez zmylonych pracowników. Wobec takiego ryzyka, ochrona swoich dzieci przed dręczeniem internetowym oraz przestępcami staje się konieczna, tak jak i zapewnienie, że twoi pracownicy nie dzielą się ważnym danymi wewnętrznymi firmy oraz własnością intelektualną z konkurencją.

Na szczeście, na rynku istnieje kilka aplikacji sledzących typu keylogger, których możesz używać do monitorowania wiadomości i fraz wyszukiwania na smartfnach swoich dzieci i pracowników. Stworzyliśmy ranking 3 najlepszych aplikacji typu kaylogger na Androida, które pozostają niewidoczne w telefonie i nie wymagają nawet zrootowania telefonu. W tej szczegółowej recenzji, przyjrzeliśmy się najlepszym aplikacjom keylogger na rynku, ich cechom, oraz planom płatności.

zawartości strony

1. FlexiSpy

Co to jest?

Na pierwszym miejscu, mamy rozwiązanie „wsyzstko w jednym” dla wszystkich potrzeb śledzenia w postaci FlexiSpy, aplikacji śledzacej typu keylogger na telefony z systemem android, która jest prosta w obsłudzie i instalacji oraz nie wymaga rootowania docelowego urządzenia w celu instalacji.

Wbudowany w FlexiSpy keylogger ma możliwość podglądu pełnej historii wciśniętych przycisków we wskazanych aplikacjach na docelowym urządzeniu. Podsumowanie wciśniętych przycisków jest nastepnie wysyłanena portal i aplikację mobilną FlexiSpy, co pozwala na przeglądanie ich w dowolnej chwili.

Oprócz technologii keyloger w FlexiSpy, aplikacja ma także ponad 150 innych funkcji, które są zaprojektowane aby monitorować wszystkie aspekty aktywności przeprowadzanej na telefonie. Zebraliśmy listę najlepszych funkcji oferowanych w wersji FlexiSpy Extreme.

Funkcje FlexiSpy

1. Keylogger – wbudowany w aplikację keylogger pozwala podejrzeć wszystkie znaki i słowa wpisywane w aplikację. Ta funkcja tworzy szczegółowe archiwum wszystkich przyciśnięć w wybranych aplikacjach, a następnie wysyła dane do twojego portalu FlexiSpy, gdize możesz je łatwo przejrzeć i zarchiwizowac do własnego użycia.

2. Pozostań niewidzialny – Może najważniejszą funkcją FlexiSpy jest jego zdolność do pozostania całkowicie niewidocznym dla użytkownika monitorowanego urządzenia. Ta aplikacja usuwa wszystkie ślady samej siebie po instalacji, i jest niemożliwa do zlokalizowania na urządzeniu nawet przez najbardziej zaawansowanych i doświadczonych użytkowników.

3. Wsparcie dla Android Nougat 7.1.1 – Aplikacja wspiera Android Nougat, co sprawia, że śledzenie jest jeszcze prostsze i bezproblemowe.

4. Przechwytywnie połączeń – funkcja przechwytywania połączeń FlexiSpy pozwala na podsłuchiwanie połączeń telefonicznych a nawet nagrywanie ich w czasie rzeczywistym na śledzonym urządzeniu.

5. Natychmiastowy monitoring wiadomości – za pomocą tej funkcji możesz śledzić i monitorować wiadomości wysyłane i odbierane przez aplikacje takie jak WhatsApp, z różnymi podsumowaniami kontaktów i czasów wiadomości. Dodatkowo, ta funkcja pozwala ci przeglądać filmiki, obrazy i pliki audio wysyłane i odbierane z użyciem aplikacji komunikacyjnych na docelowym urządzeniu.

6. Śledzenie GPS – funkcja geolokalizacji FlexiSpy pozwala na prosty proces śledzenia i nagrywania lokalizacji urządzenia docelowego w czasie rzeczywistym. Funkcja śledzenia lokalizacji oferuje także szczegółowe raporty lokalizacji odwiedzonych przez śledzone urządzenie w ciągu dnia.

7. Zdalne śledzenie – możliwości śledzące FlexiSpy wydają się nieograniczone dzięki funkcji śledzenia zdalnego, dającej ci możliwość przejęcia pełnej kontroli nad monitorowanym urządzeniem zdalnie, wraz z możliwością robienia zdjęć i nagrywania filmików za pomocą aparatu w urządzeniu, restartu urządzenia kiedy tylko zapragniesz, a nawet sprawdzenia poziomu naładowania baterii jeżeli  nie ufasz wymówkom o rozładowanym telefonie od właściciela urządzenia.

Cena

Możesz uzyskać dostęp do niesamowitego szeregu funkcji oferowanego przez FlexiSpy Premium w cenie kwartalnej $99, albo możesz wybrać plan 12-miesięczny w okazyjnej cenie $149. Jednakże, jeżeli twoje potrzeby śledzenia są większe, powinieneś wybrać mocną wersję Extreme, zawierającą najnowsze funkcje wersji Premium, a także pozwalającą ci podsłuchiwać połączenia telefoniczne i zdalnie przejąć kontrolę nad aparatem i mikrofonem, wraz z innymi niesamowitymi funkcjami w cenie $199 za 3 miesiące, albo $349 za plan 12-miesięczny.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę FlexiSpy

2. mSpy

Co to jest?

Na miejscu drugim umieściliśmy aplikację mSpy, specjalnie dostosowaną aby zapewnić spełnienie wszystkich potrzeb keyloggerowych dla rodziców. Wraz z popularyzacją czatów internetowych i portali społecznościowych, monitorowanie wiadomości oraz fraz wyszukowania twojego dziecka na ich smartfonie stało się konieczne aby zapewnić, ze trzyma się z dala od kłopotów i internetowych dręczycieli.

Świetna funkcja keylogger wbudowana w mSpy daje ci dostep do każdego wciśnięcia przycisku na smartfonie twojego dziecka, wraz z niesamowitą opcją śledzenia wciśnięć przycisków na urzadzeniach twoich pracowników i innych członków rodziny.

Kompatybilny z wersjami Android 4.0 i nowszymi, mSpy zmienia cały rozkład sił za pomocą technologii keylogger czyniącą monitorowanie wszystkich użyć klawiatury na docelowym telefonie bezproblemowym procesem. Dane są nastepnie wysyłane do panelu kontrolnego mSpy. Możesz zdalnie zobaczyć szczegółowe archiwa znaków i słów wpisanych przez twoje dziecko w różnych aplikacjach za pomoca Panelu Kontrolnego. Co więcej, oprócz keyloggera, mSpy ma także szereg zróżnicowanych i elastycznych funkcji służących do rozwiązania wszystkich twoich problemów sledzenia. Zebraliśmy kilka z niesamowitych funkcji wersji mSpy Premium na liście poniżej.

Funkcje mSpy

1. Keylogger – nigdy nie przegap żadnego znaku ani słowa dzięki niesamowitej funkcji śledzenia klawiatury smartfona twojego pracownika lub dziecka zawartej w mSpy. Pozostań o krok naprzód od wszystkich niebezpieczeństw dzięki przeglądaniu fraz wyszukiwania i wiadomości wprowadzonych na docelowym urzadzeniu, które możesz przejrzeć przez zdalnie dostepne logi keyloggera mSpy.

2. Pozostań niewidzialny – możliwości śledzace mSpy są znacznie ulepszone dzięki jego zdolności do pozostania niewidocznym na dcelowym urządzeniu. Dostęp do aplikacji można uzyskać tylko jeżeli wybierzesz opcję „Chcę zachować ikonę” przy instalacji.

3. Monitorowanie połączeń – mSpy czyni podsłuchiwanie wykonywanych i odbieranych połączeń w czasie rzeczywistkich bezproblemowym procesem, wraz ze szczegółowym podsumowaniem daty, czasu i czasu trwania połączenia dostępnymi dla ciebie przez Panel Kontroly mSpy.

4. Śledzenie wiadomości – czytaj rozmowy mające miejsce przez aplikacje komunikacyjne dzięki funkcji monitorowania wiadomości mSpy. Co więcej, możesz także monitorować pliki multimedialne wysyłane przez te aplikacje.

5. Monitorowanie pamięci urządzenia – otrzymaj natychmiastowy dostęp do wszystkich filmików i zdjęć przechowywanych na docelowym urządzeniu. Śledzenie pamięci mSpy natychmiastowo wyśle wszystki zdjęcia i pliki video nagrane za pomocą urzadzeniu na twój portal mSpy, gdize możesz przeglądać je w każdym momencie.

6. Śledzenie lokalizacji – jeżeli jesteś zmartwiony o miejsca przebywania twoich członków rodziny lub pracowników, mSpy jest idealnym rozwiązaniem, jako e posiada możliwość pzeglądania lokalizacji urządzenia w czasie rzeczywistym, raz wysyła ci listę lokalizacji odwiedzonych przez użytkownika w ciągu dnia.

7. Dostep do e-mail – przeglądaj wiadomości poczty elektronicznej wysyłane i odbierane ze sledzonego urzadzenia.

Cena

Oprogramowanie śledzace mSpy może być zakupione w dwóch wersjach: Basic oraz Premium. Jeżeli twoje potrzeby śledzące są minimalne, możesz wybrać plan Basic, który można kupić już za $74.99 za 12 miesięcy. Jeżeli chcesz pełni funkcji, wypróbuj plan Premium, który można zakupić w niesamowitej cenie $149.99 za 12 miesięcy.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę mSpy

3. Hoverwatch

Co to jest?

Na trzecim miejscu naszego rankingu trzech najlepszych aplikacji typu keylogger na Androida znalazł się Hoverwatch, jedno z najlepszych oprogramowań śledzących telefon na rynku, które gwarantuje świetny stosunek wartości do ceny w kwestii znalezienia odpowiedniego keylogera. Niesamowity keylogger Hoverwatch na Androida monitoruje telefony członków rodziny w tajemnicy, aby upewnić sie, że nie dzielą się ważnymi danymi z obcymi, tworząc zagrożenie dla rodziny.

Potęga zawarta w keyloggerze Hoverwatch czyni monitorowanie SMSów oraz aplikacji komunikacyjnych jak Whatsapp niezwykle prostym, dając ci szczegółowe podsumowania wciśnięć przycisków na urządzeniu, które są następnie zdalnie dostępne przez twoje konto Hoverwatch. W dodatku do tej niesamowitej technologii, Hoverwatch zawiera szereg wspaniałych funkcji które zapewniają proste i skuteczne śledzenie smartfona. Poniżej możesz przeczytać o najlepszych funkcjach oferowanych przez Hoverwatch w wersji Premium.

Funkcje Hoverwatch

1. Keylogger – monitorowanie wciśnięć przycisków na urządzeniu Android jest bardzo uproszczone dzięki Hoverwatch, który utrzymuje szczegółowe dane o wciśniętych na docelowym urządzeniu przyciskach, które mogą być wygodnie przeglądane przez ciebie na zdalnie dostepnym portalu online Hoverwatch.

2. Ukrycie – gdy chodzi o pozostanie niewykrywalnym, Hoverwatch spisuje sie na medal dzięki funkcji niewidzialności, pozwalając aplikacji na operację w ukryciu na docelowym urzadzeniu, nawet jeżeli urządzenie nie zostało zrootowane.

3. Sledzenie lokalizacji – aplikacja zawiera wbudowane śledzenie lokalizacji, pozwalające na śledzenie lokalizacj iurządzenia Android w czasie rzeczywistym. Innowacyjne algorytmy oszczędzające energię zapewniają, że ta funkcja nie skróci czasu działania baterii urządzenia, co mogłoby wzbudzić podejrzenia u użytkownika. Ta funkcja jest bardzo użyteczna w przyadku zgubieniu urządzenia, jako iż Hoverwatch będzie wciąż wysyłał dane lokalizacyjne śledzonego urządzenia.

4. Monitorowanie połączeń telefonicznych – funkcja monitorowania połączeń telefonicznych Hoverwatch utrzymuje szczegółowy log połączeń oraz nagrania wszystkich odebranych i wykonanych z monitorowanego urządzenia połączeń. Dane zawierają informacje takie jak nazwa kontaktu czy czas trwania połączenia.

5. Śledzenie wiadomości – czytaj wiadomości i multimedia wysłane i odebrane za pomocą aplikacji komunikacyjnych. Ta funkcja pozwala na otrzymanie szczegółowych wiadomości wysyłanych i odebranych na urządzeniu, wraz ze szczegółowymi danymi czasowymi oraz obrazkami profilowymi kontaktów.

6. Wykrycie zmiany karty SIM – oprogramowanie Hoverwatch zawiera funkcję wykrycia zmiany karty SIM w urządzeniu, dając ci dostęp do numeru telefonu nowej karty SIM.

7. Historia przeglądania – jest to interesująca funkcja. Aplikacja Android Hoverwatch daje szczegółowy raport o stronach odwiedzonych ze śledzonego urządzenia.

8. Śledzenie listy zadań – jeżeli potrzebujesz wiedzieć wszystko o planie dnia i aktywności twojego celu, możesz użyć aplikacji sledzącej Hoverwatch, przechowującej wszystkie listy zadań i notatki stworzone przez użytkownika. Ta funkcja zapisuje także wydarzenia, plany i przypominajki stworzone przez właściciela urzadzenia.

Ceny

Prosty w użyciu i sprawdzony keylogger Hoverwatch może być zakupiony w dwóch planach, Personal oraz Family. Plan Personal jest zaprojektowany do monitorowania jednego urzadzenia na raz w cenie $8.33 za miesiąc, lub rocznej cenie jedynie $99.95. Jeżeli twoje potrzeby są większe, zastanów sie nad wersją Family, która pozwala na monitoring 5 urządzeń w cenie $199.95 za 12 miesięcy.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę Hoverwatch

Podsumowując, te tanie i proste w użyciu aplikacje keylogger na Androida zapewnią bezpieczeństwo twojej rodziny przed zagrożeniami sieciowymi, a także brak lenistwa pracowników w czasie pracy, albo dzielenia się tajemnicami firmy z kimkolwiek innym.