Recenzja FlexiSpy

Częścią naszej pracy jest przeprowadzania kompleksowych recenzji oprogramowania szpiegowskiego na telefony komórkowe. Dokładnie przyjrzeliśmy się prawie każdemu produktowi funkcjonującemu dzisiaj w tym obszarze rynku. Stwierdziliśmy, że FlexiSpy jest najbardziej kompleksową z nich wszystkich.

Uwaga: to nie jest jakaś kolejna reklama FlexiSpy, wypisująca tylko podstawowe funkcje produktu i opisująca jak to FlexiSpy jest najlepsze, rekomendowane przez jakiegoś recenzenta który nawet nie używał tej aplikacji! Możesz pewnie wiedzieć, że prawie 95% recenzji to coś takiego!

Ta jest prawdziwą recenzją FlexiSpy, co oznacza, że zakupiliśmy i osobiście używaliśmy produktu. Wszystkie aplikacje szpiegujące opisane szczegółowo na tej stronie, w tym mSpy i Hoverwatch, zostały przez nas zakupione i były używane osobiście.

Mimo wypróbowania wielu z nich, FlexiSpy, mSpy i Hoverwatch są tymi, które zdecydowanie polecamy na iPhone’y oraz urządzenia Android.

Nasza preferencja jest oparta tylko na funkcjonalności i niezawodności tych aplikacji.

zawartości strony

Co to FlexiSpy?

FlexiSpy

FlexiSpy to oprogramowanie do śledzenie telefonów komórkowych które od dawna jest uważane za najbardziej niezawodne rozwiązanie skutecznego monitorowania telefonu. Biorąc pod uwagę najnowsze aktualizacje i zmiany w rynku szpiegowania telefonów, FlexiSpy wydaje się być doskonale przygotowane na pozostanie na najwyższej pozycji.

Rynek oprogramowania szpiegującego stale się zmienia, z nowymi technologami i innowacyjnymi produktami, zarówno od istniejących, jak i od nowych firm. Jednakże FlexiSpy jest tym jednym produktem który zawsze pozostawał kilka kroków przed konkurencją, w niezawodności, a także dostępnych funkcjach.

Możesz przeczytać więcej albo zakupić FlexiSpy przez ten link… Kliknij Tutaj!

Czemu FlexiSpy ma przewagę nad innymi?

Uwaga: cała konkurencja FlexiSpy oferująca podobne usługi, tak jak mSpy, przestała oferować dwie ważne funkcje monitoringu – nagrywanie otoczenia oraz nagrywanie połączeń, z powodu problemów prawnych.

FlexiSpy jest opracowywane poza USA, przez co nie musi dbać o zgodność z prawami amerykańskimi. Jego serwery i infrastruktura znajdują się w całości poza USA. Ochrania ich to przed prawem USA i daje przewagę nad konkurencją.

O nowej twarzy FlexiSpy

FlexiSpy niedawno zmieniło i uaktualniło całą stronę internetową, w tym kokpit (centrum kontroli monitoringu), w przygotowaniu na rok 2018. Wprowadziło także szeroki zakres opcji cenowych oraz nowe funkcje, oferując wiele nowych korzyści swoim użytkownikom.

Centrum kontroli FlexiSpy jest miejscem z którego uzyskujesz dostęp do wszystkich logów danych oraz otrzymujesz informacje z docelowego urządzenia. Nowa wersja ma najbardziej przyjazny, nowoczesny i czysty interfejs jakie kiedykolwiek zobaczysz w podobnym produkcie.

Kompatybilność

Developerzy FlexiSpy pracują w pocie czoła aby zapewnić, że aplikacja jest dostępna na wszystkie najnowsze systemy operacyjne. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi najnowszymi wersjami Androida, iPhone’a (iOS), oraz Blackberry.

Nie jesteś pewien swojego telefonu? Sprawdź kompatybilność

Funkcje monitorowania telefonu

Prawie wszystkie popularne programy szpiegujące telefon posiadają wiele pokrywających się funkcji. W większości przypadków, sa to po prostu te same produkty z inną etykietą, strukturami cenowymi, sprzedawane pod różnymi nazwami.

Jednakże, FlexiSpy różni się od nich znacznie, głównie dzięki niektórym unikatowym funkcjom oferowanym tylko przez FlexiSpy. Oprócz tego, możesz także zakupić usługi FlexiSpy na krótsze okresy: miesiąc, kwartał, czy rok, dając ci elastyczność wypróbowania, który sposób działa dla ciebie najlepiej.

Nie tylko otrzymujesz regularne funkcje szpiegowskie, jak wideo, SMS, e-mail, kontakty, logi połączeń, zakładki, zdjęcia, odwiedzone strony i więcej, ale także zaawansowane funkcje jak nagrywanie połączeń, podsłuchiwanie połączeń, zdalna kamera szpiegowska i nagrywanie otoczenia, których nie oferuje żaden inny produkt.

FlexiSpy jest obecnie dostępne w dwóch różnych wersjach

FlexiSpy Premium – Zawiera wszystkie normalne funkcje których oczekujesz od najlepszego oprogramowania szpiegowskiego, jednakże idzie o krok dalej i działa lepiej niż jakikolwiek inny produkt w kwestii jakości i wydajności.

FlexiSpy Extreme – Ta ekstremalna wersja FlexiSpy zawiera wszystkie funkcje oferowane przez wersję Premium, oraz nagrywanie połączeń, podsłuchiwanie połączeń, nagrywanie w tle oraz zdalna kamera szpiegowska.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę FlexiSpy

FlexiSpy – Główne funkcje

Przechwytywanie połączeń

Jak wspomniano powyżej, wersja Extreme FlexiSpy posiada funkcję przechwytywania połączeń przez którą możesz podsłuchiwać rozmowy telefoniczne na urządzeniu docelowym na żywo. Jeżeli ta funkcja jest kluczowa dla twoich potrzeb, musisz wiedzieć, że FlexiSpy Extreme jest jedynym oprogramowaniem na rynku obecnie ją oferującym. Jest to także powód dla którego wersja Extreme jest droższa od innych produktów.

Jak działa przechwytywanie połączeń?

Po wprowadzeniu konkretnych numerów które chcesz podsłuchać, otrzymasz e-mail albo SMS z każdym razem kiedy następuje przychodzące lub wychodzące połączenie z którykolwiek z tych numerów. Następnie, tajne połączenie jest wykonywane między twoim telefonem a telefonem docelowym, podłączając cię jako stronę trzecią (w ukryciu, jako rozmowa konferencyjna) do rozmowy, bez wiedzy kogokolwiek. Uwaga: operator telefonu docelowego musi być kompatybilny z rozmowami 3-osobowymi aby przechwycenie działało.

Mimo tego, ze jest to bardzo potężna funkcja, nie każdy potrzebuje przechwytywania połączeń. Podczas gdy niektóre firmy mogą skorzystać z tego wiele, jeżeli potrzebujesz aplikacji mobilnej do monitorowania dzieci, to narzędzie jest lekka przesadą!

Niezależnie od tego, nie nam osądzać, zależy to tylko od ciebie!

Nagrzwanie połączeń

Kolejna bardzo użyteczna do różnych celów funkcja, działająca na większości telefonów komórkowych i z większością operatorów, póki połączenie i sygnał są wystarczająco silne.

Ludzie aktywnie używają funkcji nagrywania połączeń FlexiSpy bez żadnych problemów. Nagrane połączenia są zapisane w panelu kontrolnym użytkownika (na stronie), i mogą być następnie pobrane na smartfona lub PC. Możesz także zmienić ustawienia na platformie i wybrać, które połączenia chcesz nagrywać (z konkretnymi numerami).

Nagrywanie otoczenia

Co więcej, możesz zdalnie włączyć mikrofon docelowego urządzenia i nagrywać rozmowy przeprowadzane w otoczeniu, jak w przypadku zdalnie sterowanej pluskwy.

Śledzenie portali społecznościowych oraz platform chatu

FlexiSpy zrobił wiele postępów w monitorowaniu aktywności na portalach społecznościowych i platformach chatu.

Przy porównaniu FlexiSpy do podobnych usług, okazuje się, że oferuje on najbardziej kompleksową listę platform chatu które może monitorować, z których główne to:

WhatsApp, Facebook Messenger, Google Hangouts, SnapChat, Line, Skype, Yahoo Messenger, WeChat, iMessage, Blackberry Messenger, Viber i więcej. Uwaga: telefony Android muszą być zrootowane aby skutecznie monitorować te usługi.

Łamanie haseł

Dostępna także dla osobnego zakupu, funkcja łamania haseł jest wbudowana w FlexiSpy Extreme. Funkcjonuje jak keylogger: po zainstalowaniu oprogramowania na docelowe urządzenie, aktywnie raportuje o wszystkich numerach pin i hasłach wprowadzonych na różnych stronach, aplikacjach, itd, na docelowym urządzeniu. Uwzględnia to wszystkie platformy komunikacyjne, portale społecznościowe, konta e-mail i inne strony z których korzysta użytkownik.

Zaawansowane śledzenie lokalizacji

Ta aplikacja daje ci możliwość otrzymania danych lokalizacyjnych urządzenia w czasie rzeczywistym, w dowolnej chwili, a także danych historii lokalizacji, na mapie. Będziesz wiedział gdzie znajduje się obecnie docelowe urządzenie, oraz gdzie znajdowało się niedawno w konkretnym czasie.

Funkcja powiadomień oprogramowania pozwala na ustawienie granic geolokalizacji, po czym otrzymasz powiadomienie na telefon w każdym przypadku opuszczenia prze użytkownika tego obszaru. Narzędzie działa jak magia dla zmartwionych rodziców chcących śledzić swoje dziecko i powstrzymać je od wchodzenia do niektórych miejsc. Rodzice mogą stale pozostać poinformowani o ruchach dziecka i otrzymać powiadomienia kiedy tylko dziecko wejdzie na niechciany teren.

System powiadomień aplikacji daje możliwość ustawienia powiadomień dla niektórych numerów telefonów lub słów kluczowych. Po ustawieniu, będziesz otrzymywał powiadomienia kiedykolwiek wyżej wspomniane zostaną wykryte przy interakcjach e-mail lub SMS.

Aby zobaczyćpełną listęfunkcji, odwiedź oficjalną stronę internetową FlexiSpy.

Centrum Kontroli FlexiSpy

Centrum Kontroli FlexiSpy

Interfejs użytkownika FlexiSpy został całkowicie zmieniony na 2018 i wygląda niesamowicie w porównaniu do wcześniejszych wersji. Wszystkie funkcje produktu są dobrze pokazane, proste do znalezienia i używania. Otrzymujesz pełną kontrolę nad aplikacją i możesz:

 • Podglądać zainstalowane programy
 • Otrzymywać powiadomienia o zmianie SIM
 • Odnawiać subskrypcję
 • Zmienić ustawienia powiadomień i alarmów
 • Zaktualizować oprogramowanie FlexiSpy bez konieczności uzyskania fizycznego dostepu do urządzenia
 • Zdalnie odinstalować dowolne oprogramowanie

Wszystkie te zadania, i wiele więcej, mogą zostać wykonane bezpośrednio przez centrum kontroli, bez konieczności uzyskania fizycznego dostępu do urządzenia. Centrum kontroli jest sercem systemu FlexiSpy, zawierając wszystkie raporty i logi z urządzenia docelowego.

Skuteczny tryb stealth FlexiSpy!

FlexiSpy zawiera niektóre narzędzia pomagające w wykonywaniu różnych zadań śledzenia zupełnie niewidocznie, bez użytkownika mającego jakiekolwiek pojęcie o tych aktywnościach.

Te narzędzia ukrywają Cydia App (w przypadku iPhone z jailbreakiem) oraz ikonę Superuser (w przypadku zrootowanych urządzeń Android) aby dobrze ukryć twoją aktywność.

Nie znajdziesz żadnego śladu tego oprogramowania na docelowych urządzeniach, ani w menedżerze zadań, ani w liście aplikacji. Instalacja jest przeprowadzona pod stale zmieniającą się, mało opisową nazwą, bez żadnych ikon FlexiSpy.

Developerzy FlexiSpy poszli nawet o krok dalej i upewnili sie, że oprogramowanie nie zostane oznaczone przez żaden popularny program antywirusowy albo anty-malware. Nie może być znalezione ani zatrzymane przez programy zarządzania aplikacjami. Ogólnie, FlexiSpy jest zdecydowanie najbezpieczniejszym i skutecznym produktem swego rodzaju obcecnym dzisiaj na rynku szpiegowania telefonów komórkowych.

Obsługa i wsparcie FlexiSpy

Ekipa FlexiSpy zawsze otrzymywała dość wysokie noty co do obsługi klienta po zakupie oraz wsparcia. Zdecydowana większość uwag (związanych z aplikacjami śledzącymi telefony) o których czytasz na forach internetowych to kiepska obsługa klienta i brak odpowiedzi na problemy użytkowników. Nie znajdziesz żadnych takich uwag o FlexiSpy na tych forach czy platformach.

Co więcej, możesz nawet uzyskać bezwarunkowy zwrot pieniędzy jeżeli nie jesteś zadowolony z jego działania, w ciągu 10 dni od zakupu.

Dodatkowo, główna strona FlexiSpy przeszła całkowita zmianę i nie tylko wygląda imponująco, jest też o wiele wygodniejsza i lepiej zorganizowana.

Na stronie FlexiSpy jest wiele szczegółowych informacji, w tym sekcja wideo oraz wydajna ekipa obsługi klienta dostępna przez e-mail oraz system livechat. Obsługa klienta jest czynna 6 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, oprócz niedziel.

Asysta instalacji – Możesz nawet uzyskać pomoc w instalacji od nowo opracowanego Asystenta Instalacji w oprogramowaniu. Ten Asystent Instalacji zmienił FlexiSpy w najprostszą do zainstalowania aplikację spziegowską na rynku.

Asysta Jailbreakingu lub/i Rootingu – Możesz także zwrócić się z prośbą o asystę jailbreakingu lub rootingu twojego urządzenia od ekipy FlexiSpy, za drobną opłatą. Pomogą ci zainstalować i w pełni skonfigurować aplikację FlexiSpy, czyniąc proces banalnie prostym nawet dla nowicjuszy.

Ile to kosztuje?

Uwaga: robimy co w naszej mocy, żeby aktualizować tę sekcję najnowszymi cenami FlexiSpy. Jednakże, zawsze należy sprawdzić na platformie FlexiSpy aby znać najbardziej aktualne liczby.

FlexiSpy oferuje dość prostą strukturę cen. Oferują krótkoterminowe licencje swoch produktów. Możesz wybrać jeden z następujących pakietów:

FlexiSpy Premium

 • $68 za licencję 1-miesięczną
 • $99 za licencję 3-miesięczną
 • $149 za licencję 12-miesięczną

FlexiSpy Extreme

 • $199 za licencję 3-miesięczną
 • $349 za licencję 12-miesięczną

Do tych cen nie jest dodawany żaden podatek VAT ani podatek od sprzedaży. Płatność jest możliwa za pomocą kart MasterCard, Visa, systemu PayPal, lub przelewu bankowego. Wybranie zapłaty za pomocą PayPal daje ci dodatkowe 10% rabatu, jednakże bez opcji zwrotu.

Proszę odwiedzić oficjalną stronę FlexiSpy aby dowiedzieć się o najnowszych cenach i ofertach.

Podsumowanie – czy jest to dobra oferta?

Biorąc pod uwagę, że żadne inne oprogramowanie nie oferuje przechwytywania połączeń czy nagrywania w tle, zakup FlexiSpy wygląda na bardzo dobra ofertę. Nawet jeżeli FlexiSpy Extreme wydaje się nieco kosztowne, przy cenie $349 za licencję roczną, jest naprawdę tego warte jeżeli potrzebujesz takich zaawansowanych funkcji.

Wersja premium, z drugiej strony, oferuje o wiele lepszą ofertę względem ceny i jest zdecydowanie najlepsza wśród produktów konkurencji, takich jak Hoverwatch, mSpy, itd.

FlexiSpy także stoi o poziom wyżej w obszarze obsługi klienta i prostoty instalacji. Ich strona jest raczej kompleksowa a ich wsparcie klienta jest najlepsze w branży.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę FlexiSpy
Summary
Review Date
Reviewed Item
FlexiSpy
Author Rating
51star1star1star1star1star