Recenzja Hoverwatch

Oprogramowanie śledzące telefony komórkowe stało się ostatnimi czasy całkiem popularne, głównie dzięki zmartwionym pracodawcom i rodzicom chcącym stale znać lokalizację i działania swoich pracowników i dzieci. Dobra aplikacja śledząca telefon komórkowy oferuje wiele funkcji, jednakże musi być używana etycznie, jako iż takie oprogramowanie jest podatne na nadużycia jeżeli wpadnie w złe ręce.

Mimo iż użycie takich aplikacji jest przedmiotem dyskusji, korzyści oferowane dla etycznych użytkowników znacznie przeważają nad możliwymi negatywnymi konsekwencjami.

Hoverwatch jest jedną z takich skutecznych aplikacji śledzących telefony komórkowe, która oddziela sie od darmowych aplikacji, działając aktywnie dla ludzi pragnących ciągłego podglądu na aktywność swoich pracowników i bliskich.

Przyjrzyjmy się tej aplikacji w tej szczegółowej recenzji i zapoznajmy się ze wszystkimi informacjami, abyś mógł podjąć dobrze poinformowaną decyzję o zakupie.

zawartości strony

Czym jest Hoverwatch?

Jak wspomniano powyżej, Hoverwatch jest skutecznym oprogramowaniem śledzącym telefony komórkowe, używanym aktywnie przez wielu rodziców i pracodawców z całego świata. Jest w zasadzie oprogramowaniem śledzącym które także monitoruje dane kontaktów, historię połączeń, lokalizację, aparat fotograficzny, audio, SMSy, a także Snapchat, Instagram, Facebook, Whatsapp oraz aktywność internetową użytkownika docelowego.

Hoverwatch jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi telefonami i platformami, w tym z najnowszym androidem, oraz telefonami i urządzeniami iOS i Windows.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę Hoverwatch

Co otrzymujesz

Przejrzyjmy kilka głównych funkcji do których otrzymujesz dostep wraz z zakupem dowolnej wersji Hoverwatch.

Nagrywanie Rozmów

Wysoce skuteczna funkcja nagrywania rozmów telefonicznych przez Hoverwatch pozwala na nagrywanie wychodzących i przychodzących połączeń z i do urządzenia docelowego, zdalnie. Nagrywarka połączeń zapisuje dokładną datę i czas, typ połączenia (odrzucone, nieodebrane, przychodzące i wychodzące), czas trwania, numer telefonu, nazwę kontaktu i nagranie audio rozmowy. Nagrywanie połączeń może powiedzieć ci zdecydowanie więcej niż tylko smsy i wiadomości czatu.

Śledzenie Lokalizacji

to oprogramowanie informuje cię o lokalizacji docelowego telefonu/urządzenia, nawet jeżeli użytkownik wyłączył usługi Wi-Fi oraz GPS. Pobiera lokalizację urządzenia z najbliższych wież sieci GSM. Możesz zmienić częstotliwość śledzenia lokalizacji ze swojego konta Hoverwatch. Możesz nawet podglądać obecną lokalizację użytkownika oraz jego drogę na mapie, z konta Hoverwatch. Lokalizacje urządzenia docelowego są zaznaczone niebieskimi punktami na mapie, a jeżeli użytkownik został zlokalizowany w danej lokalizacji kilka razy, punkt tej lokacji stopniowo zmienia kolor na czerwony.

Szpiegowanie wiadomości SMS

Pomimo popularności aplikacji komunikacyjnych, wielu ludzi wciąż preferuje tradycyjne SMSy. Hoverwatch pozwala na nagrywanie każdej wysyłanej i odbieranej wiadomości SMS. Używając funkcji śledzenia SMS możesz obejrzeć każdą wiadomość MMS i SMS na telefonie docelowego użytkownika.

Śledzenie aktywności Facebook Messenger, Whatsapp, SnapChat oraz Viber

Prawie każdy używa tych popularnych platform komunikacyjnych w dzisiejszych czasac. Możesz ustawić aktywne śledzenie dla wszystkich tych platfrom na docelowym urządzeniu/telefonie i regularnie sprawdzać wszystko co zostało wysłane i odebrane każdego dnia. Hoverwarch pomaga także zapisywac nagrania audio, filmiki i obrazy wysłane i odebrane przez te platformy.

Selfie

Funkcja przedniej kamery Hoverwatch robi zdjęcia w twoim imieniu z telefonu docelowego, za każdym razem kiedy klawiatura urządzenia jest odblokowana. Ta funkcja może być niezwykle użyteczna w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu, natychmiastowo dostarczając zdjęcie osoby która ukradła telefon. Uwaga – ta funkcja jest domyślnie wyłączona podczas instalacji oprogramowania. Trzeba ją włączyć przez panel użytkownika Hoverwatch.

Szczegółowe śledzenie w trybie niewidocznym

Używając Hoverwatch, otrzymujesz możliwość szczegółowego śledzenia docelowego telefonu/urządzenia w trybie niewidocznym, całkowicie ukrytym przed użytkownikiem. Otrzymasz tajny numer pin po instalacji, który trzeba będzie wprowadzić za każdym razem kiedy chcesz uzyskać dostęp do urządzenia na docelowym telefonie/urządzeniu. Jednakże, w większości przypadków jest to niepotrzebne, ponieważ większość zmian może być dokonana za pomocą panelu użytkownika online.

Wykrycie zmiany karty SIM

Oprogramowanie Hoverwatch stworzyło sposób kontynuacji operowania na docelowym urządzeniu nawet jeżeli użytkownik wymieni kartę SIM. Każda zmiana karty SIM jest natychmiastowo wysyłana do panelu użytkownika Hoverwatch, a ty możesz i tak kontynuować monitorowanie aktywności na telefonie.

Przechowanie danych kontaktów

Hoverwatch zapewnia prosty dostep do wszystkich kontaktów na telefonie/urządzeniu użytkownika. Za każdym razem kiedy użytkownik dodaje nowy kontakt na telefonie, zostaje automatycznie wysłany i zapisany na serwerze Hoverwatch. Wszystkie informacje takie jak imię i nazwisko osoby, adres e-mail, numer telefonu, itd. są także zapisywane. Oprócz przechowywania wszystkich tych informacji, oprogramowanie zapisuje także interakcje z każdym.

Śledzenie notatek i list zadań

Możesz stale być poinformowany o planach użytkownika urządzenia docelowego – Hoverwatch perfekcyjnie zapisuje wszystkie listy zadań i notatki zapisane na docelowym urządzeniu/telefonie, niezależnie, także używając kalendarza. Będziesz znał wszystkie plany osoby, a także ich przypominajki, zaplanowane wydarzenia i plany.

Historia przeglądania

Hoverwatch przechowuje pełną listę wszystkich stron odwiedzonych przez docelowego użytkownika, informując cię o jego aktywności online. Wszystkie te informacje mogą być przeglądane w każdej chwili przez panel użytkownika online. Ta funkcja jest domyślnie włączona w oprogramowaniu Hoverwatch. Funkcja śledząca nie tylko zapisuje strony odwiedzone w domyślnej przeglądarce, ale także te otwarte w Google Chrome.

Keylogger

Hoverwatch rejestruje wszystkie wpisane wiadomości i wciśnięcia przycisków na klawiaturze monitorowanego iPhone’a czy urządzenia typu Mac. Dzięki temu uzyskasz dostęp do każdego słowa wpisanego przez użytkownika, w tym jego e-maili, loginów, haseł, wiadomości i więcej.

Aby zobaczyćpełną listęfunkcji, odwiedź oficjalną stronę internetową Hoverwatch.

Kompatybilność

Dużą wadą Hoverwatch, mimo jego skuteczności, jest to, że jest dostępny tylko na urządzenia Android oraz Windows. Może być używany na urządzeniach Mac, nie istnieje jeszcze wersja na iPhone’y.

Nie jesteś pewien swojego telefonu? Sprawdź kompatybilność

Jak zacząć używać Hoverwatch?

Rozpoczęcie Hoverwatch jest dość proste. Musisz jedynie zapisać się na platformę, używając prostego procesu krok po kroku. Następnie wypisane są wszystkie konieczne kroki:

Zarejestruj się – kiedy już zapiszesz się na platformę, otrzymasz darmowe konto online. Zostaniesz poproszony o potwierdzony adres e-mail oraz hasło. Po rejestracji, możesz pobrać oprogramowania.

Pobierz i zainstaluj oprogramowanie – drugim krokiem jest pobranie i instalacja oprogramowania śledzącego za pomocą twojego nowego konta Hoverwatch. Będziesz musiał pobrać oprogramowanie i zainstalować je na telefonie/urządzeniu docelowego użytkownika.

Rozpocznij monitorowanie – po zakończonej powodzeniem instalacji, oprogramowanie lub aplikacja pozwolą ci na monitoring wszystkich telefonów/urządzeń, wraz ze wszystkimi funkcjami wspomnianymi powyżej.

Ceny

Każdy zainteresowany zakupem Hoverwatch d monitorowania telefonu/ów używanych przez swoje dziecko lub dzieci, albo pracowników, może wybrać jedną z elastycznych opcji. Możesz wybierać pomiędzy:

Planem Family – używając tej wersji, możesz monitorować do 5 telefonów/urządzeń i oszczędzić do 60% na każdym. Subskrypcja 1-miesięczna kosztuje $39.95, 3-miesięczna $99.95, a 12-miesięczna $199.95.

Planem Personal – Zgodnie z nazwą, ta opcja jest przeznaczona dla jednego urządzenia/telefonu. Miesięczny koszt wynosi $19.95, 3-miesięczny $49.95, a 12-miesięczny $99.95.

Planem Business – plan biznesowy Hoverwatch daje ci elastyczność monitorowania aż do 25 telefonów/urządzeń miesięcznie. Koszt wynosi $149.95 za miesiąc, $299.95 za kwartał, a roczna subskrypcja kosztuje $499.95.

Proszę odwiedzić oficjalną stronę Hoverwatch aby dowiedzieć się o najnowszych cenach i ofertach.

Warto pamiętać, że wszystkie dane są automatycznie usunięte a oprogramowanie wyłączone jeżeli nie przedłuższych okresu subskrypcji po zakończeniu opłaconego czasu. Firma czeka na opłatę do tygodnia po dacie zakończenia subskrypcji. Opłata może zostać uiszczona z użyciem wszystkich popularnych metod płatności, w tym przelewem bankowym, PayPal, karta płatniczą, kartą kredytową i innymi.

Polityka zwrotów i wsparcie

Każdy zakup oprogramowania Hoverwatch zawiera świetną usługę wsparcia. Możesz zgłaszać sprawy do wsparcia, i wykwalifikowani profesjonaliści się tym zajmą, ale także sekcja FAQ jest bardzo dogłębna i ma odpowiedzi na prawie wszystkie często zadawane pytania.

Firma sprzedająca Hoverwatch oferuje także przejrzystą i przyjazną klientowi politykę zwrotów. Możesz zwrócić oprogramowanie i zażądać pełnego zwrotu pieniędzy w ciągu 7 dni od zakupu, jezeli nie jesteś usatysfakcjonowany jego działaniem. Potrzebujesz tylko skontaktować się z działem obsługi klienta i zażądać zwrotu.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę Hoverwatch

Podsumowanie

Po osobistym wypróbowaniu, możemy powiedzieć, że Hoverwatch jest bardzo dobrą aplikacją do monitorowania biznesu, kontroli rodzicielskiej, a nawet do szpiegowania na niegodnych zaufania partnerach romantycznych. Jednakże, pomimo szerokiej gamy funkcji, wciąż znajduje się nieco za mSpy i FlexiSpy.

Niezależnie od tego, działa całkiem dobrze w śledzeniu aktywności pracowników, partnerów czy dzieci. Instalacja może zostać ukończona w ciągu kilku minut, a monitoring docelowego urządzenia/telefonu możesz zacząć prawie natychmiast. Po wielu badaniach i praktycznym użyciu, umieściliśmy to oprogramowanie na miejscu 3 naszego rankingu trzech najlepszych aplikacji śledzących telefony na rynku.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Hoverwatch
Author Rating
51star1star1star1star1star