Oprogramowania Monitorowanie Komputerów

Świat online jest raczej strasznym miejscem w dzisiejszych czasach, zwłaszcza dla dorastających dzieci! Są także pracownicy marnujący cenny czas pracy na granie czy używanie mediów społecznościowych. Przetestowaliśmy niezliczone programy monitorujące komputery i opisaliśmy 3 najlepsze dla ciebie. Są to najbardziej efektywne, pełne funkcji i rozsądnie wycenione opcje które znajdziesz na dzisiejszym rynku.

zawartości strony

3 Najlepsze Programy Monitorujące PC w 2018.

Czy jesteś zmartwionym rodzicem próbującym wiedzieć, co twoje dzieci robią online, czy też kierownikiem odpowiedzialnym za zwiększenie produktywności pracowników, istnieje sporo opcji oprogramowania monitorującego którego możesz użyć aby utrzymać całkowitą kontrolę i pełną informację o aktywności online dzieci czy pracowników.

Komputery osobiste dzisiejszych czasów mogą przenieść cały świat na twoje biurko. Z taką wolnością przychodzi jednak wielka odpowiedzialność, którą nie każdy użytkownik potrafi przyjąć. W tym momencie w obraz wchodzi oprogramowanie monitorujące. Takie programy szybko stają się koniecznością w ochronie organizacji i rodzin przed oszustwami cyfrowymi.

Pornografia, internetowe dręczycielstwo oraz wszelkie rodzaje przemocy są codziennością w świecie Internetu. Jednakże, możesz ochronić swoją rodzinę i przyjaciół przed tym, z użyciem skutecznego oprogramowania monitorującego.

Spędziliśmy niezliczone godziny na testach wielu opcji oprogramowania monitorującego na rynku, oceniając dokładnie co każda z nich oferuje, blokuje i monitoruje, co jest nagrywane do późniejszego podglądu i które alarmują cię kiedykolwiek dziecko może być zagrożone w sieci.

W oparciu o nasze badania i testy, doszliśmy do wniosku, że REFOG Personal Monitor jest najlepszym z wszystkich, a FlexiSpy oraz mSpy są mu bliskie. Spójrzmy na szczegółowy opis i funkcje każdego z nich.

REFOG Personal Monitoring

Mimo iż zaprojektowany głównie do monitorowania dzieci, REFOG Personal Monitor działa dla każdego kto chce skutecznie monitorować aktywność na komputerze innej osoby. Jest oczywistym, że dzieci uwielbiają chaty online i granie w gry przez Internet! Jednakże, które z tych gier to zbyt wiele i jaki jest najlepszy sposób pozostawia poinformowanym o ich aktywnościach online?

REFOG Personal Monitor pomaga w ciągłej ochronie twoich dzieci poprzez monitorowanie ich aktywności na komputerze w niewidoczny sposób.

REFOG Personal Monitor działa poprzez logowanie wszystkich aktywności na komputerze osobistym gdy użytkownik jest zalogowany. Zapisuje wszystko co zostało wpisane, wiadomości chatów, wysłane logi, oraz tworzy raport o odwiedzonych stronach.

Narzędzie zapisuje także każde uruchomienie programu i raportuje o czasie użytkowania. Rozmowy VOIP oraz Skype mogą być nagrywane, aby upewnić się, że nikt nie wykorzystuje twoich dzieci. Możesz nawet stworzyć własne listy słów kluczowych które powiadamiają cię przy każdym zauważeniu zagrożenia.

Przejrzyjmy główne funkcje REFOG Personal Monitor:

Zapisywanie historii przeglądania – Oprogramowanie zapisuje szczegóły historii przeglądania w bazie danych online, nawet jeżeli użytkownik usunie historię przeglądania na swoim komputerze. Ta historia może być przeglądana w dowolnym czasie, dzięki funkcji raportów. Każdy ważny szczegół jest zbierany w tym logu, w tym tytuły stron, odwiedzone adresy i czasy wizyt.

Zapisywanie wciśniętych klawiszy – Po instalacji na docelowym komputerze, REFOG ciągle rejestruje wszystkie wciśnięte klawisze, funkcjonuje jako keylogger. Pomaga zapisać każde dane wprowadzone przez twojego pracownika lub dziecko na komputer, używając klawiatury, w tym nazwy użytkownika, hasła, wiadomości chatu, frazy wyszukiwania, e-maile oraz inne. Oprócz keyloggera, oprogramowanie zapisuje też log tekstu ze schowka.

Historia zrzutów ekranu – REFOG pozwala na zdejmowanie kolorowych zrzutów ekranu docelowego komputera w różnych momentach. Zapewnia, że wszystko wpisywane przez użytkownika jest także zapisywane, dając ci dowód zdarzeń. Pracownicy i dzieci często dają się ponieść i przeglądają wiele rzeczy online, robiąc zakupy i inne niechciane zadanie na komputerze w przypadku braku monitoringu. Używając historii zrzutów ekranu, możesz zawsze dostać dowody marnowania czasu pracy przez pracownika. Oprogramowanie wspiera wiele konfiguracji monitorów.

Raporty e-mail – Nie potrzebujesz fizycznego dostępu do monitorowanego komputera aby przeglądać logi. Wszystkie raporty są dostarczane przez e-mail, możesz przeczytać je skądkolwiek chcesz.

Monitorowanie usług komunikacyjnych – REFOG jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi programami IM na rynku, w tym Hangouts, Yahoo Messenger, Facebook Messenger, MSN, ICQ, Skype, AIM, itd. Zapisuje przychodzące i wychodzące wiadomości z tych platform.

Raporty i ustawienia – Możesz ustawić różne poziomy kontroli monitorowania PC, włączyć/wyłączyć monitorowanie poszczególnych użytkowników, filtrować logi, ustawiać raporty i frazy kluczowe, i wiele więcej z użyciem tego oprogramowania. REFOG jest wstępnie skonfigurowany, możesz zainstalować go kilkoma kliknięciami i skorzystać z ustawień domyślnych, bez potrzeby posiadania umiejętności technicznych.

Śledzenie plików i monitorowanie aplikacji – REFOG aktywnie rejestruje wszystkie programy uruchomione na docelowym komputerze. Możesz dowiedzieć się, kiedy twoje dziecko grało w gry zamiast odrabiać pracę domową, kiedy pracownik marnował czas na Internet, i więcej. Dodatkowo, wszystkie operacje na plikach, na przykład otwieranie, usuwanie, kopiowanie, itd. Są także rejestrowane przez oprogramowanie. Mogą powiedzieć ci czy pracownik otwierał i usuwał tajne dokumenty firmowe.

Ochrona hasła i tryb niewidoczny – REFOG jest kompletnie niewidoczny na docelowym urządzeniu, będąc absolutnie niewidzialnym, nawet jeżeli użytkownik jest ekspertem do spraw PC. Jest niemożliwy do znalezienia w folderach programów czy panelu sterowania. Kiedy tylko potrzebujesz dostępu do programu, może być otwarty tylko za pomocą hotkeya albo specjalnego polecenia. Co więcej, możesz nawet objąć instalację REFOG hasłem, zapewniając, że użytkownik nie usunie żadnych logów.

Łatwa instalacja – REFOG Personal Monitor został opracowany w sposób pozwalający na instalację i konfigurację bez zewnętrznej asysty technicznej. Każdy w rodzinie może zainstalować i używać oprogramowania, nawet niezaznajomione z technologią osoby starsze.

Szczegóły ceny

Możesz kupić REFOG Personal Monitor na komputery Windows oraz Maca. Oto jego ceny:

  • Licencja roczna – $82
  • Licencja 3-letnia – $99

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę Refog

Oprogramowanie monitorujące komputer FlexiSpy

FlexiSpy jest wysoce wydajnym oprogramowaniem monitorującym, które może być używane przez każdego chcącego chronić siebie lub bliskich przed wszystkimi rodzajami zagrożeń internetowych.

Rodzice mogą skutecznie ozywać FlexiSpy przez jego kompleksowy zakres kontroli rodzicielskiej i kontrolować aktywność internetową dzieci. Przez to mogą ciągle pozostawać poinformowani o odwiedzonych stronach, ludzi z którymi dziecko się kontaktowało (przez e-mail albo IM), zainstalowane aplikacje i wiele więcej na komputerach dzieci.

Pracodawcy mogą używać FlexiSpy aby ciągle monitorować produktywność pracowników, e-maile, historię przeglądania, podłączenia USB, wciśnięte klawisze, zrzuty ekranu i więcej. Mogą nawet monitorować wykorzystanie sieci przez pracowników i zapobiec potencjalnym wyciekom informacji dzięki śledzeniu aktywności plików.

Zawierając ponad 40 różnych funkcji, z wieloma nowymi dodawanymi co miesiąc, FlexiSpy oferuje użytkownikowi o wiele więcej opcji niż inne oprogramowanie dostępne na rynku. Oferują nawet usługę wymiany, przez którą możesz wymienić licencję dowolnego innego oprogramowania monitorującego na Flexi Spy, otrzymując w zamian rabat.

Co robi oprogramowanie monitorujące FlexiSpy?

Po instalacji na komputerze Windows albo Macu, oprogramowanie FlexiSpy wysyła wszystkie informacje na serwer FlexiSpy, skąd mogą być przeglądane przez sieć. Stale monitoruje docelowy komputer, pozostając całkowicie niewidocznym, i nagrywa wszystko w tle.

Oto niektóre z głównych funkcji FlexiSpy:

Monitorowanie usług komunikacyjnych – To oprogramowanie pozwala ci podglądać każde słowo wprowadzone w usługi IM używane na docelowym komputerze. Możesz podglądać większośc usług chatu IM, w tym WhatsApp, LINE, Facebook i więcej, nawet jeżeli historia wiadomości została usunięta z komputera.

Monitorowanie aktywności sieciowej – Ta funkcja śledzi wszystkie połączenia sieciowe docelowego komputera, raportując o wielu szczegółach, w tym o loginach, wydrukach, użyciu sieci, i więcej.

Śledzenie aktywności internetowej – Otrzymujesz całkowity podgląd historii stron internetowych oraz zakładek na komputerze docelowym. Inne szczegóły które możesz podejrzeć to między innymi adresy, czasy i daty odwiedzania stron i więcej.

Ochrona danych – FlexiSpy idealnie monitoruje całą aktywność plików i transfer danych na śledzonym komputerze. Wiesz, kiedy plik został otwarty, kto go modyfikował oraz gdzie sotał wysłany. Ta funkcja używa funkcji śledzenia aktywności i transferu plików w oprogramowaniu.

Całkowicie odporne na modyfikacje – Oprogramowanie może działać w trybie ukrytym lub widocznym na docelowym komputerze. Niewiele programów monitorujących oferuje taką elastyczność.

Łatwe przeglądanie danych z komputera – Dane z docelowego komputera są wysyłane na portal FlexiSpy regularnie. Możesz później przeglądać wszystkie te dane online z twojego laptopa/komputera, albo na smartfonie, używając aplikacji mobilnej.

Keylogger – Zgodnie z oczekiwaniami stawianymi przed jednym z najlepszych programów monitorujących. FlexiSpy oferuje także kompleksową funkcję keyloggera. Informuje cię o wszystkim wpisywanym na docelowym komputerze, nawet jeżeli użytkownik usunie to później. Możesz przejrzeć wszystkie frazy wyszukiwania, osobiste notatki, nazwy użytkownika, hasła, i inne.

Czytanie e-maili – Oprogramowanie stale rejestruje wszystkie odebrane i wysłane e-maile na docelowym komputerze, w tym szczegółowe dane takie jak czas oraz dane kontaktowe.

Co czyni FlexiSpy jednym z najlepszych programów monitorujących komputer?

Każde topowe oprogramowanie monitorujące oferuje szeroki zakres funkcji, świetną obsługę klienta, niezawodność i elastyczność zmiany na wyższą wersję, zależnie od potrzeb. FlexiSpy robi to wszystko, i to całkiem dobrze!

FlexiSpy zasługuje na miejsce w naszym rankingu trzech najlepszych dzięki następującym cechom:

Kompleksowe funkcje – Jak już podkreślono, oprogramowanie FlexiSpy oferuje ponad 40 skutecznych funkcji użytkownikowi, wiele z nich nie jest dostępnych w ofertach konkurencji. Daje informacje, raporty i szczegóły które nie sa oferowane przez inne produkty.

Łatwy dostęp – Oprogramowanie pozwala na przeglądanie danych z dowolnego miejsca, kiedykolwiek, używając wydajnej aplikacji mobilnej. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na stronę FlexiSpy i przejrzeć wszystkie szczegóły rejestrowane na docelowym komputerze.

Nienaganna obsługa klienta – Każda licencja FlexiSpy zawiera skuteczną, całodobową obsługę klienta. Zawsze będziesz miał do kogo zwrócić się o pomoc w przypadku problemów (które są mało prawdopodobne z tym oprogramowaniem).

Wsparcie dla wielu urządzeń – Strona FlexiSpy pozwala na monitorowanie komputerów, tabletów i urządzeń mobilnych z jednej platformy. Możesz łatwo przenosić licencję produktu między różnymi urządzeniami w dowolnym momencie okresu subskrypcji.

Szczegóły Ceny

Możesz zacząć szpiegować docelowy komputer Windows lub Mac z użyciem trzech opcji cenowych:

  • Licencja 1-miesięczna – $68
  • Licencja 3-miesięczna – $99
  • Licencja 12-miesięczna – $149

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę FlexiSpy

mSpy na Komputer

Oprogramowanie mSpy, już bardzo popularne rozwiązanie śledzenia telefonów komórkowych, szybko staje się popularną marką na rynku śledzenia komputerów osobistych. Pozwala na pełne włączenie się w cyfrowe życie dzieci, przeciwdziałając dręczeniu internetowemu oraz interakcjom z potencjalnymi sieciowymi pedofilami. Oprócz tego, pracodawcy także używają go aktywnie aby śledzić aktywność online swoich pracowników.

Niezależnie od tego, kto go używa, oprogramowanie skupia się zawsze w kluczowych opcjach i funkcjach które są konieczne w każdym takim produkcie, w rozsądnej cenie.

Główne funkcje oprogramowania monitorującego komputer mSpy

Najlepszą funkcją oprogramowania mSpy jest możliwość użycia go na każdym urządzeniu, w tym na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach używających dowolnego systemu operacyjnego takiego jak Mac OS, Windows, iOS czy Android. Co więcej, śledzi aktywności wszystkich popularnych przeglądarek internetowych, takich jak Firefox, Google Chrome, Opera i wiele innych. Funkcje oferowane na różnych urządzeniach mogą nieco się różnić.

Spójrzmy na przegląd głównych funkcji oferowanych przez oprogramowanie monitorujące mSpy:

Zrzuty kranu – To oprogramowanie pozwala ci na aktywne szpiegowanie komputera/laptopa przez zrzuty ekranu. Pokaże co robił użytkownik docelowy raz na jakiś czas. Jeżeli jesteś pracodawcą, będziesz mógł przejrzeć zrzuty wszystkich aktywności komputerowych przeprowadzanych przez pracowników. Dodatkowo, dane sa dostępne przez panel kontrolny mSpy, niezależnie od tego gdzie w świecie się znajdujesz. Co więcej, zrzuty ekranów są idealnymi dowodami w przypadku sytuacji dyskusyjnych.

Keylogger – Ta funkcja mSpy pozwala na monitorowanie wszystkich wciśniętych przycisków na docelowym komputerze. Możesz uzyskać dostęp do tych informacji nawet jeżeli zostały usunięte z komputera. Może być to nadzwyczaj przydatne jeżeli chcesz się dowiedzieć co pisał twój pracownik podczas spotkania, lub jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy twoje dzieci pisały swoją pracę domową, czy coś innego.

Keylogger fraz wyszukiwania – Nie jest żadną rewelacją, że Internet jest pełen zagrożeń funkcjonujących obok okazji. Jest to prawdziwe zwłaszcza dla młodzieży, która może łatwo się zagubić w cyberprzestrzeni. Dlatego rodzice powinni robić co w ich mocy aby chronić swoje dzieci przed niepożądaną zawartością sieciową, zwłaszcza przed tą zawierającą przemoc, dręczycieli, wyciągająca pieniądze (malware) czy zawartością dla dorosłych.

Zainstalowane aplikacje – Ta funkcja mSpy monitoruje wszystkie zainstalowane i używane aplikacje na docelowym komputerze, dając ci pełen dostęp do każdej z nich.

Aktywność użytkownika – Ta funkcja oprogramowania mSpy mówi ci przez jak długi czas użytkownik był aktywny podczas jego sesji na komputerze. Pomaga to w zapewnieniu, że twoi pracownicy naprawdę pracują, a nie tylko udają podczas godzin pracy.

Niektóre z innych aspektów które czynią oprogramowanie monitorujące mSpy idealnym wyborem pośród zmartwionych rodziców i pracowników to:

Całodobowa obsługa klienta w wielu językach – Każda licencja mSpy zawiera wielojęzyczną obsługę klienta 24/7 przez livechat, e-mail lub telefon. Zawsze znajdziesz kogoś do pomocy w przypadku problemów, w każdej porze dnia i nocy.

Wysoki wskaźnik satysfakcji klientów – oprogramowanie monitorujące mSpy chwali się imponującym wskaźnikiem satysfakcji na poziomie 95%. Traktują satysfakcję klienta poważnie, co widać w efektywności ich produktu.

To oprogramowanie zostało także wspomniane na najlepszych platformach online i offline, takich jak Forbes, TNW, IBM,Fatherly, FOX2now, TopTenReviews i innych.

Szczegóły Ceny

Oprogramowanie monitorujące komputer mSpy jest dostępne zarówno na platformę Mac, jak i na Windows. Możesz przejrzeć następujące opcje zakupu na oficjalnej stronie mSpy:

  • Licencja 1-miesięczna – $22.49
  • Licencja 3-miesięczna – $29.99
  • Licencja 12-miesięczna – $52.49

Płatność może być przeprowadzona z użyciem wszystkich popularnych bezpiecznych metod płatności online, takich jak PayPal, przelew bankowy, MasterCard, Visa, American Express, Discover, JCB i inne. Co więcej, każdy zakup ma opcję pełnego zwrotu pieniędzy w ciągu 10 dnich od zakupu (zakładając, że powód zwrotu jest zgodny z polityką zwrotów).

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę mSpy