Jak Namierzyć Telefon

Opis: Śledzenie telefonów stało się niezbywalną potrzebą wszystkich zmartwionych pracodawców i rodziców, którzy chcą stale wiedzieć, co robią ich pracowniczy i dzieci. Dzięki najnowszym osiągnięciom świata technicznego, efektywne śledzenie telefonów stało się rzeczywistością. Dzięki tym aplikacjom śledzącym możesz nie tylko śledzić lokalizację docelowego urządzenia, możesz także dowiedzieć się wiele więcej o tym, co dzieje się w życiu użytkownika. Dowiedzmy się więcej.

zawartości strony

3 Najlepsze Aplikacje Śledzące Telefon

Smartfony uczyniły komunikację szybką jak błyskawica i niezwykle wygodną, ale także odsłoniły dzieci na nowe zagrożenia, dręczycieli i niepewne strony rządzące internetem i usługami komunikacyjnymi. Smartfony uczyniły także szpiegostwo przemysłowe niezwykle łatwym, pozwalając pracownikom dzielić się twoją cenną własnością intelektualną z konkurencją. Te zagrożenia uczyniły śledzenie smartfonów odpowiednio dzieci i pracowników koniecznym dla rodziców i pracodawców.

Na szczęście, świat techniczny dostarczył kilka niesamowitych aplikacji śledzących, które pozwalają na monitorowanie wszystkich aspektów smartfona, w tym lokalizacji urządzenia, szczegółów przychodzących i wychodzących połączeń telefonicznych, oraz dostępem do wiadomości wymienionych za pomocą urządzenia przy użyciu usług komunikacyjnych takich jak WhatsApp.

Wiele aplikacji na rynku chwali się niesamowitymi funkcjami, ale w praktyce nie spełniają swoich obietnic. Aby pomóc ci w uniknięciu tych kiepskich aplikacji, zebraliśmy ręcznie dobraną listę najlepszych aplikacji monitorujących na rynku, wraz ze szczegółowymi opisami ich funkcji i cen, aby pomóc ci wybrać odpowiednie oprogramowanie dla swoich potrzeb. Z ich rewolucyjnymi możliwościami, te aplikacje gwarantują bycie wartymi swej ceny, i obiecują genialne doświadczenie śledzenia telefonu.

1. mSpy (Najlepsza Aplikacja Szpiegowska na iPhone’a)

Co to jest?

Zajmująca pierwsze miejsce na naszej liście jest mSpy, które otrzymuje genialne wyniki we wszystkich benchmarkach i oferuje bezproblemowe doświadczenie śledzące. Aplikacja oferuje innowacyjne i najnowocześniejsze rozwiązanie problemu śledzenia iPhone’ów, i jest niewątpliwie najlepszą aplikacją szpiegowską na iPhone’a. mSpy posiada prosty w użyciu interfejs, oraz niesamowicie szybką usługę obsługi klienta, oferując pełne doświadczenie śledzenia.

Aplikacja jest niezwykle przyjazna użytkownikowi, a jej usługa livechat oferuje opcję szukania pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów. Po instalacji otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich danych na docelowym telefonie, które mogą być wygodnie przeglądane przez Panel Kontrolny mSpy, w formie szczegółowych raportów. Poniżej możesz przeczytać więcej o niesamowitych funkcjach oferowanych w wersji Premium mSpy.

Funkcje mSpy

Ta aplikacja została specjalnie zaprojektowana aby służyć potrzebom rodziców którzy chcą zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom w sieci, oraz upewnić się, że używają one swoich smartfonów we właściwy sposób. Aplikacja posiada kilka interesujących funkcji, takich jak monitorowanie połączeń, śledzenie lokalizacji, pośród innych fascynujących możliwości.

1. Zarządzanie połączeniami – mSpy pozwala na monitorowanie połączeń telefonicznych twojego dziecka, oraz ochronę przed pozbawionym skrupułów elementem społecznym. Aplikacja oferuje szczegółowy zapis wszystkich przychodzących i wychodzących z docelowego urządzenia połączeń. Na Panelu Kontrolnym możesz obejrzeć chronologiczny zapis wszystkich połączeń wraz z czasami i liczbami związanymi z połączeniami telefonicznymi.

2. Śledź lokalizację – nie możesz pozostać u boku dziecka cały dzień, ale wraz z mSpy możesz wiedzieć dokładnie gdzie się znajduje, dzięki funkcji lokalizacji GPS. Ta funkcja daje dostęp do obecnej lokalizacji urządzenia docelowego, oraz zapis wszystkich miejsc odwiedzonych przez właściciela urządzenia. Ta funkcja może być wyłączona w niektórych momentach dnia, aby nie rozładowywać baterii urządzenia, co mogłoby wywołać podejrzenia. Dostęp do informacji lokalizacyjnych można uzyskać przez Panel Kontrolny mSpy.

3. Monitoring usług komunikacyjnych – funkcja śledzenia usług komunikacyjnych mSpy daje ci dostęp do wszystkich wiadomości wysłanych i odebranych na docelowym urządzeniu z użyciem aplikacji komunikacyjnych takich jak WhatsApp czy iMessage. Normalnie te aplikacje są objęte zaawansowanym szyfrowaniem, ale unikatowe właściwości mSpy oferują ci szczegółowy raport wszystkich wiadomości wysłanych i odebranych z urządzenia, wraz z nazwami i numerami kontaktów powiązanych z każdą wiadomością.

4. Dostęp do pamięci – przeglądaj wszystkie dokumenty, zdjęcia, video oraz inne pliki i media przechowywane na docelowym urządzeniu. Zostaną automatycznie wysłane do Panelu Kontrolnego, gdzie będziesz mógł przejrzeć je online albo pobrać je na wybrane urządzenie.

5. Keylogger – śledź każde wciśnięcie przycisku na urządzeniu docelowym dzięki keyloggerowi mSpy, który przygotowuje szczegółowy raport wszystkich przycisków wciśniętych na urządzeniu i wysyła go na Panel Kontrolny. Pełen raport wciśnięć przycisków pozwala zobaczyć co twoje dziecko wyszukuje w internecie oraz wiadomości wysyłane przez usługi komunikacyjne.

6. Unikanie wykrycia – Największą przewaga mSpy jest jego oferta niesamowitych funkcji bez wykrycia przez użytkownika urządzenia docelowego. Niewidzialność aplikacji pozwala na śledzenie urządzenia bez wiedzy właściciela.

Oprócz tych niesamowitych funkcji, mSpy oferuje także nienaganną obsługę klienta 24×7, oferując wsparcie w wielu językach. Aplikacja jest wygodna w użyciu, a wskaźnik satysfakcji klientów na poziomie 95% podkreśla dlaczego mSpy jest bezsprzecznie liderem wśród aplikacji śledzących telefony na całym świecie.

Cena

Jest dostępne w różnych planach subskrypcji. Możesz zakupić potężną awersję Premium za $52.49 miesięcznie, która zawiera keylogger i śledzenie usług komunikacyjnych, wśród innych atrakcyjnych funkcji. Jeżeli twoje wymagania są mniejsze, możesz spojrzeć na kosztującą $22.49 miesięcznie wersję Basic, ale ta wersja nie wspiera keyloggera ani śledzenia usług komunikacyjnych. Warto zapoznać się z dostępną na stronie wersją demo mSpy alby pomóc zapoznać się z produktem przed zakupem.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę mSpy

2. FlexiSPY

Co to jest?

Następne na naszej liście jest FlexiSPY, niesamowita i prosta w użyciu aplikacja śledzenia telefonów, będąca jednym rozwiązaniem wszystkich problemów monitoringu. Ta aplikacja została zaprojektowana aby spełniać wymagania monitorowania zarówno dzieci, jak i pracowników, z dużym zakresem funkcji i prostym w użyciu interfejsem służącym obu celom i równocześnie oferującym lepsze doświadczenie.

Aplikacja zawiera kilka interesujących funkcji, w tym wbudowane śledzenie lokalizacji, najnowocześniejsze możliwości śledzenia połączeń, śledzenie SMS, oraz zdalne robienie zdjęć używając aplikacji aparatu. FlexiSPY oferuje ponad 150 rewolucyjnych funkcji i ma bardzo dobre funkcje śledzenia usług komunikacyjnych, będąc jedną z niewielu aplikacji mogących monitorować WhatsAppa, Facebooka, Snapchata, Viber, i inne. Poniżej zebraliśmy listę funkcji oferowanych w wersji Extreme FlexiSPY.

Funkcje

1. Śledź usługi komunikacyjne – Podejrzyj wszystkie wiadomości wysyłane i odbierane z użyciem usług komunikacyjnych na urządzeniu docelowym, wraz ze szczegółowym raportem czasów wymiany i szczegółami kontaktów powiązanych z tymi wiadomościami. FlexiSPY posiada unikatową zdolność szpiegowania na dużym zakresie usług komunikacyjnych, takich jak Facebook, BBM, Skype, WhatsApp, oraz innych.

2. Monitoruj połączenia telefoniczne – Dając FlexiSPY przewagę nad innymi aplikacjami śledzącymi, unikatowa funkcja monitorowania połączeń pozwala na podsłuchiwanie i nagrywanie połączeń w czasie rzeczywistym. Nagrania rozmów, razem z czasami i informacjami kontaktów, sa wysyłane do Kokpitu FlexiSPY, gdzie możesz wysłuchać nagrań lub pobrać je na wybrane urządzenie.

3. Śledź wiadomości tekstowe – FlexiSPY pozwala na podgląd wszystkich wiadomości SMS oraz MMS wysyłanych i odbieranych na monitorowanym urządzeniu. Dodatkowo, możesz otrzymać dostęp do wiadomości które mogły zostać usunięte przez użytkownika, wraz z czasami i informacjami kontaktów powiązanymi z nimi.

4. Śledź aplikacje – Bezproblemowo podglądaj wszystkie zainstalowane na urządzeniu aplikację, w tym notatki i wydarzenia kalendarza stworzone przez właściciela telefonu. Szczegóły aplikacji mogą być przeglądane wygodnie z Kokpitu FlexiSPY, bez wiedzy użytkownika o monitoringu.

5. Monitoruj użycie internetu – FlexiSPY pozwala na monitorowanie użycia internetu przez docelowe urządzenie, zapewniając, że twoje dzieci lub pracownicy nie odwiedzają podejrzanych stron internetowych w internecie z użyciem smartfonów. Z FlexiSPY, będziesz miał pełen dostęp do historii przeglądania na urządzeniu docelowym, wraz z czasami wizyt stron w przeglądarce telefonu.

6. Zdalne śledzenie – Rewolucyjne możliwości śledzące FlexiSPY są dostępne z wygody twojego domu. Zdalne funkcje szpiegowskie są dostępne z Kokpitu. Zdalne funkcje szpiegowskie to między innymi dostęp do aparatu urządzenia docelowego, poziomu naładowania baterii, oraz możliwość zdalnego restartu urządzenia.

Oprócz tych funkcji, FlexiSPY jest także bardzo łatwe w instalacji, z opcją zlecenia instalacji na docelowym urządzeniu personelowi FlexiSPY, podczas gdy ty zrelaksujesz się i poczekasz na magię. Co więcej, FlexiSPY niedawno prowadził nową usługę, nazywającą się FlexiVIEW, mobilną aplikację umożliwiającą przeglądanie danych z urządzenia docelowego za pomocą twojego własnego smartfona.

Cena

Możliwości śledzące FlexiSPY są dostępne w różnych planach subskrypcji, zaczynając od kosztującego $68 miesięcznie planu Premium, dającemu możliwość monitorowania usług komunikacyjnych, śledzenia użycia internetu, dostępu do plików multimedialnych oraz monitoringu lokalizacji urządzenia docelowego, pośród innych intrygujących funkcji.

Jeżeli twoje wymagania są nieco bardziej wygórowane, powinieneś spojrzeć na wersję Extreme, dostępną w subskrypcji 3-miesięcznej w cenie $199 i zawierającą najnowocześniejsze funkcje takie jak zdalne śledzenie czy możliwość podsłuchiwania rozmów telefonicznych na docelowym urządzeniu w czasie rzeczywistym. Co więcej, w geście dobrej wiary, personel FlexiSPY gwarantują zwrot pieniędzy za produkt, dając opcję żądania zwrotu jeżeli FlexiSPY nie usatysfakcjonuje cię.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę FlexiSpy

3. Hoverwatch

Co to jest?

Na miejscu 3 naszej listy najlepszych rozwiązań śledzenia telefonów na rynku, znajduje się Hoverwatch, jedno rozwiązanie wszystkich twoich potrzeb śledzenia na lata. Hoverwatch jest pośród najpopularniejszych oprogramowań śledzenia na rynku i jest szanowany za swoje elastyczne możliwości, prosty w użyciu interfejs i dobrą obsługę klienta.

Hoverwatch oferuje setki najnowocześniejszych funkcji, ale najbardziej znane jest zdalne nagrywanie połączeń, dające możliwość podsłuchiwania wychodzących i przychodzących połączeń na docelowym urządzeniu, bez opuszczania domu. Dodatkowo, potężny wbudowany keylogger czyni monitorowanie usług komunikacyjnych jak Whatsapp bardzo łatwym, tworząc raport o wszystkich wciśniętych na urządzeniu przyciskach, do którego dostęp możesz uzyskać przez swoje konto Hoverwatch. Poniżej możesz przeczytać więcej o niesamowitych funkcjach oferowanych w Hoverwatch Premium.

Funkcje Hoverwatch

1. Śledzenie lokalizacji – Hoverwatch posiada najnowocześniejsze funkcje śledzenie lokalizacji, pozwalające na zbieranie informacji o obecnej pozycji śledzonego urządzenia z użyciem sygnałów GPS lub WiFi w pobliżu urządzenia. Dane lokalizacyjne są wysyłane na twoje osobiste konto Hoverwatch, gdzie możesz je wygodnie przeglądać.

2. Monitorowanie połączeń – jeżeli jesteś zmartwiony z kim rozmawiają twoje dzieci lub twoi pracownicy przez swój smartfon, możesz odłożyć zmartwienia na bok dzięki funkcji śledzenia połączeń Hoverwatch, która nie tylko daje ci szczegółowe informacje o numerze kontaktu, czasie trwania połączenia i czasach, ale także nagrywa rozmowy na urządzeniu.

3. Rób zrzuty ekranu – Informacje na smartfonie nie zawsze są widoczne w formie tekstu, ale także przez obrazy i video. Nie są one proste do monitorowania, ale dzięki funkcji zrzutów ekranu możesz zrobić obraz czegokolwiek co jest przeglądane na smartfonie, który może być potem oglądany z osobistego konta Hoverwatch.

4. Dostęp do kontaktów – Posiadanie szczegółowych raportów o połączeniach z urządzenia docelowego nie jest bardzo pomocne jeżeli nie znasz imion ludzi z którymi nawiązano te połączenia. Hoverwatch rozwiązuje ten problem poprzez zbieranie wszystkich informacji kontaktowych z książki adresowej urządzenia, dając ci dostęp do imion, numerów i adresów e-mail kontaktów na urządzeniu docelowym.

5. Zmiana karty SIM – Dowiedz się, czy karta SIM jest wymieniana lub usuwana na urzadzeniu docelowym. Funkcja ta jest bardzo użyteczna w przypadku kradzieży telefonu i zastąpienia starej karty SIM nową. W dodatku, Hoverwatch informuje cię także o numerze kontaktowym nowej karty SIM w docelowym urządzeniu.

6. Śledzenie aparatu – Ta funkcja pozwala ci zdalnie kontrolować przedni i tylny aparat w urządzeniu docelowym, robiąc zdjęcie przednim aparatem każdorazowo przy odblokowaniu urządzenia. Śledzenie kamery jest bardzo użyteczne jeżeli chcesz wiedzieć jak często twoje dzieci lub twoi pracownicy odblokowują swojego smartfona jeżeli mają pracować, albo jeżeli telefon został skradziony i chcesz poznać tożsamość złodzieja.

Cena

Hoverwatch może być zakupiony w różnych planach subskrypcji, z planem Personal kosztującym jedynie $19.95 miesięcznie, pozwalającym ci śledzić jedno urządzenie, czyniąc go jedną z najtańszych opcji na tym rynku.  Jednakże, jeżeli twoje potrzeby są większe, rekomendujemy plan Family, kosztujący $39.95 i pozwalający na śledzenie do 5 urządzeń na raz.

Poza użyciem osobistym, Hoverwatch posiada także plan Business, kosztujący $14995 miesięcznie, lub $499.95 rocznie, odpowiedni dla większych organizacji, jako iż pozwala na śledzenie do 25 urządzeń równocześnie. Hoverwatch może być zakupiony przez różne metody płatności, w tym przez bezpośredni przelew, karty kredytowe lub płatnicze, oraz PayPal.

Kliknij Tutaj Aby Odwiedzić Oficjalną Stronę Hoverwatch

Werdykt

Na rynku istnieje wiele aplikacji śledzących które obiecują wiele o swych funkcjach i możliwościach, ale koniec końców nie spełniają obietnic. Ogólnie, te aplikacje gwarantują nienaganne śledzenie, wraz z elastycznymi funkcjami i wygodnymi interfejsami. W obiektywnej ocenie, mSpy jest niezaprzeczonym zwycięzcą spośród trzech, z najwyższymi funkcjami śledzenia i niezrównaną obsługą klienta czyniącą go idealną aplikacją śledzącą na iPhone’a.

Dobiegając na drugim miejscu, FlexiSpy także oferuje nieco świetnych funkcji, punktując wysoko na testach benchmarkowych dzięki zdolności śledzenia kilku usług komunikacyjnych z jednego portalu. Jego prosta w instalacji paczka i niska cena placują go na drugim miejscu naszej listy.

W końcu, Hoverwatch jest potężnym oprogramowaniem śledzącym, idealnym rozwiązaniem jeżeli twoim priorytetem jest monitorowanie i nagrywanie połączeń telefonicznych z docelowego urządzenia. Skorzystaj z wersji trial tych aplikacji na poszczególnych stronach internetowych aby przekonać się, który produkt jest właściwy dla ciebie!

Summary
Review Date
Reviewed Item
Jak Namierzyć Telefon
Author Rating
41star1star1star1stargray